جادن اسمیت و New Balance یک بسته تابستانی Trippy منتشر کردند

[ad_1]

پس از همکاری موفق با New Balance در مورد کفش ورزشی پایدار Vision Racer ، جادن اسمیت ، فعال و هنرمند ، مجموعه ای جدید برای این برند به ما ارائه می دهد. این مجموعه که Trippy Summer Pack نامیده می شود ، دارای یک کلاه کلاه دار (65 پوند) و تی شرت (35 پوند) است که شامل گرافیک کالیدوسکوپی از آثار هنری آلبوم گذشته و آینده او است. (قطعه آینده جادن “Trippy Summer” لقب گرفته است ، بنابراین اگر از علاقه مندان موسیقی او هستید ، هیچ راهی بهتر برای اثبات آن وجود ندارد.)

احساسات فوری دهه 70 را از کفش دریافت خواهید کرد ، کفش هایی که دارای یک سکوی آبی بزرگ و یا جزئیات رنگین کمان و یک نقش در کف هستند که باید تصاویر گلها و غروب های خورشید را به همراه داشته باشد. این روانگردانهای Vision Racers با قیمت 130 پوند خرده فروشی می شوند و اساساً بر اساس تعهد جادن برای تصویب تغییرات مثبت و هدایت راهی که نسل ما به محیط زیست مهربان تر هستند ، تأسیس می شود. برای بررسی کمپین سرگرم کننده ، به علاوه تمام زوایای کفش ورزشی که می توانید در newbalance.co.uk خرید کنید و همچنین مکان های خرده فروشی را در 30 جولای انتخاب کنید ، پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>