جاده جونز بابی براون ، آرایشگر ، اکنون به انگلیس می رود

[ad_1]

بابی براون و نام تجاری زیبایی نام او در صنعت نامی محبوب است و در سال 2020 ، آرایشگر افسانه ای آرایش زیبایی خود را با خط جدید ، جاده جونز گسترش داد. این اولین مجموعه زیبایی بود که براون از زمان ترک شرکت اصلی خود در سال 2016 که تقریباً 30 سال پیش تأسیس کرد ، راه اندازی شد. و در حالی که ما از این خبر که براون بیشتر محصولات زیبایی نبوغ خود را به ما عطا می کند ، به وجد می آمدیم ، از این واقعیت که در انگلیس در دسترس نیست ، غم و اندوهی ایجاد کرد. یعنی تا الان از 20 ژوئیه ، جاده جونز رسماً در سطح بین المللی به انگلستان می رود و ما نمی توانیم برای امتحان همه چیز هیجان زده تر شویم.

جاده جونز طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست است که بر روی پوست درخشان و آرایش طبیعی و بدون آرایش تأکید می کند – امضای براون. براون در یک پست وبلاگ در وب سایت خود با معرفی این برند نوشت: “این همیشه فلسفه من بوده است که آرایش باید ویژگی های طبیعی شما را ارتقا دهد ، نه اینکه آنها را بپوشاند و جونز رود این کار را انجام می دهد.” این برند از هر دو ماده طبیعی و مصنوعی استفاده می کند و همه مواردی را که برای ایمنی و کارایی محصولات وارد می شود بررسی می کند. “کد زیبایی تمیز بابی به این معنی است که تمام محصولات جاده جونز حتی از استاندارد های تعیین شده توسط اتحادیه اروپا نیز پیروی می کنند و بیش از 2700 ماده سمی بالقوه از جمله پارابن ها ، فتالات ها ، سولفات ها ، PEG ها ، سیلیکون های حلقوی ، BPA و EDTA را از بین می برند ، “نام تجاری از طریق بیانیه مطبوعاتی توضیح داد.

منبع تصویر: جاده جونز

براون از طریق مطبوعات گفت: جونز رود در ابتدا با آرایش شروع به کار کرد ، با مومیایی رنگی برای گونه ها ، لب ها و چشم ها ، ریمل حجم دهنده و براق کننده لب ، “من مارک اصلی خود را در دهه 90 ایجاد کردم – امروز اوضاع متفاوت است رهایی. “زنان به صورت متفاوت خرید می کنند ؛ تعریف جدیدی از آنچه زیبایی است تعریف شده است. ناقص زیباست. جاده جونز آن را جشن می گیرد. این نهایت آرایش بدون آرایش است.” تنها چند ماه بعد ، براون با خط چشم ، مداد ابرو ، سایه چشم های براق و براق و کانسیلر دامنه را گسترش داد.

اما براون در اینجا متوقف نشد. چهار ماه بعد ، او همچنین مراقبت از پوست را به Jone Beauty Range اضافه کرد. براون در فوریه 2021 به POPSUGAR گفت: “هیچ کالایی وجود ندارد که پوست عالی را تضمین کند – انجام عادات خوب زندگی مانند خوب غذا خوردن و مرطوب ماندن ، چیزی است که واقعاً زیبایی را از درون ایجاد می کند.” راه حل های ساده ای است که بلافاصله پوست را زنده می کند. هر کدام از آنها بلافاصله پوست را آبرسانی و صاف می کنند و مکمل ایده آل مجموعه لوازم آرایشی جاده جونز هستند. ” این چهار محصول مراقبت از پوست شامل یک کرم چشم و صورت ، یک مومیایی چند منظوره به نام Hippie Stick و The Oil Stick است که ترکیبی جامد از روغن های آبرسان است که می تواند در صورت ، بدن و کوتیکول استفاده شود.

محصولات موجود در محدوده زیبایی جونز همان چیزی است که براون موارد ضروری زیبایی را در نظر می گیرد و برای طرفداران آرایش در هر سن ، نوع پوست و رنگ پوست است. به خواندن ادامه دهید تا تک تک آنها را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>