جاده جونز چهار محصول اول را برای مراقبت از پوست راه اندازی کرد | مرور

[ad_1]

کرم چشم نوید معجزات بزرگی را نمی دهد مانند سایر کرم های چشم که روشن کننده و محافظت کننده هستند ، اما یک چیز واضح بود: این به اندازه کافی آبرسانی می کند تا فوراً باعث شود خستگی و خطوط ریز نرمتر شود ، به این معنی که کانسیلر بعدی با سهولت بیشتری ادامه پیدا می کند و به طور قابل توجهی به نظر می رسد … خوب … کمتر قابل توجه است

تصویر محصول

روغن استیک

اگرچه Miracle Cream احساس مرزی بودن می کند ، من تصمیم گرفتم از Oil Stick استفاده کنم همانطور که از هر نوع روغن صورت نچسب استفاده می کنم: بالای مرطوب کننده من (همانطور که ما ثابت کردیم ، Miracle Cream در این مورد) برای کمک به مهر و موم همه خوبی ها .

Oil Stick صرفاً به دلیل ارائه مورد علاقه من در بین این چهار محصول قرار گرفت. چوب نیمه شفاف ، صورتی و رویه گنبدی شما را به یاد Push Pop می اندازد ، و فرم آن آوردن روغن صورت را به هر کجا که می خواهید (هر زمان که مکان رفتن دوباره به یک چیز بدل می شود) بدون نگرانی در مورد نشت ، فوق العاده آسان می کند. و روند درخواست یک تجربه واقعا لذت بخش است. نرم و لطیف نیست ، اما لزج است ، چوب به آرامی روی پوست می لغزد ، و حجابی از رطوبت براق و غیر سنگین باقی می گذارد.

این روغن های نرم کننده زردآلو ، گل محمدی ، آفتابگردان و جوجوبا برای من است. جینت گراف ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره ، قبلاً گفت: “روغن جوجوبا از ترکیبات سبوم تقلید می کند ، بنابراین شبیه روغن طبیعی بدن شما است.” جذابیت.

یادتان هست وقتی گفتم ، اگر قبلاً شبنم نبودم ، قطعاً بعد از استفاده از کرم معجزه آسا بودم؟ اگر من بعد از استفاده از Miracle Cream شبنم نبودم (و خودم هم بودم) ، پس از The Oil Stick تمام گاز را انجام می دادم.

تصویر محصول

هیپی استیک

Hippie Stick Everywhere Balm ، یا همان Hippie Stick که دوستانش آن را صدا می کنند ، گفته است که “این پسری که پسر عموی من می شناسم محصولات خود را برای مراقبت از پوست در آشپزخانه اش درست می کند”. برخلاف سه محصول دیگر ، عطر و بویی قابل توجه دارد که از برخی مواد تشکیل دهنده آن مانند برگ نعنا و روغن های اسطوخودوس حاصل می شود.

اگرچه یکی از مکانهایی که “همه جا” به آن اشاره دارد ، صورت است ، من تصمیم گرفتم از Hippie Stick در آرنج ، پشت دستان ، پاشنه های پا و خال کوبی های بازویم استفاده کنم. می تواند چیزی احساس کردن خوشمزه – لذیذ؟ چون این به نوعی انجام می شود. روغن تخمه آفتابگردان ، کره شی و روغن نارگیل – که رابرت فینی ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره ، گفته است جذابیت به دلیل داشتن اسیدهای چرب یک “مرطوب کننده عالی” است – نه تنها رطوبت محافظتی را به شما منتقل می کند ، بلکه همچنین اطمینان حاصل می کند که عملکرد آن به معنای واقعی هموار است و هرگز هنگام پخش آن بر روی پوست کشیده یا گیر نمی کند.

تصویر محصول

از نظر فنی ، از Hippie Stick می توان روی مو نیز استفاده کرد و با این سرعت ، اگر محصول دروازه ای برای مراقبت از موی Jones Road شود ، تعجب نمی کنم. (بابی ، آیا شما این را می خوانید؟ دو کلمه: بله ، لطفاً.) اما تا آن زمان ، اولین توسعه جونز رود فراتر از آرایش ، اقدامی کاملاً راضی کننده و مرطوب کننده است.

محصولات مراقبت از پوست جونز رود با قیمت 26 تا 38 دلار به طور انحصاری در سایت jonesroadbeauty.com موجود است.


اخبار بیشتر مراقبت از پوست:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی این بالرین را تماشا کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>