جاستین بیبر برای اجرای برنامه در کمیک امداد 2021

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 22 نوامبر: در این تصویر که در 22 نوامبر منتشر شد ، جاستین بیبر در صحنه جوایز موسیقی 2020 آمریکا در تئاتر مایکروسافت در تاریخ 22 نوامبر 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا اجرا می کند.  (عکس از کوین مازور / AMA2020 / گتی ایماژ برای dcp)

برنامه ویژه تلویزیونی Comic Relief 2021 در روز جمعه سرخ در تاریخ 19 مارس برگزار می شود و سرانجام اجرای این برنامه اعلام شد. جاستین بیبر در حال اجرای پاپ است که در انحصار اجرای جدیدترین آهنگ “Hold On” در انگلیس اجرا خواهد شد و ما نمی توانیم صبر کنیم. این پنج سال اولین حضور بیبر در تلویزیون در انگلیس خواهد بود ، بنابراین هیجان واقعاً واقعی است. بیبر در بخشی از این برنامه گفت که “من مشتاقانه منتظر اجرای برنامه Comic Relief در این جمعه و شرکت در چنین شب عالی برای یک امر خیرخواهانه هستم. امیدوارم همه از نمایش لذت ببرند!”

نوازنده گابریل نیز در این شب برنامه اجرا خواهد کرد و در بیانیه ای گفت که “من بسیار خوشحالم که بخشی از Comic Relief امسال هستم ، این افتخار است که از کارهای خارق العاده آنها ، امسال بیش از هر زمان دیگر حمایت می کنم.” روز دماغ سرخ امسال با موضوع “خنده دار بودن قدرت است” متمرکز خواهد شد و کمدین ها را گرد هم می آورد تا بینندگان را برای انجام کارهای خوب از طریق طنز توانمند سازند. پول جمع آوری شده توسط روز بینی سرخ برای کمک به مقابله با موضوعاتی از قبیل گرسنگی ، بی خانمانی ، سو abuse استفاده در خانه ، از مردم انگلستان و سراسر جهان پشتیبانی می کند و هدف آن ساختارشکنی در مورد بهداشت روان است.

شب تلویزیون Comic Relief 2021 ساعت 19 در BBC One برگزار می شود.

منبع تصویر: Comic Relief

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>