جاستین تیمبرلیک معذرت خواهی از بریتنی اسپیرز ، جانت جکسون

[ad_1]

جاستین تیمبرلیک ، ترانه سرا و خواننده آمریکایی در سالن آواز ترانه سرایان 2019 در The New York Marriott Marquis در 13 ژوئن 2019 در شهر نیویورک شرکت کرد.  (عکس از آنجلا ویس / خبرگزاری فرانسه) (اعتبار عکس باید ANGELA WEISS / AFP را از طریق Getty Images بخواند)

جاستین تیمبرلیک بیانیه ای صادر كرد و اندكی پس از انتشار فیلم Hulu از بریتنی اسپیرز و جانت جكسون عذرخواهی كرد قاب بندی بریتنی اسپیرز مستندی ، که شرح مفصل روایت زن ستیزانه مربوط به جدایی خواننده از جاستین در سال 2002 بود. پس از جدایی آنها ، جاستین علناً بریتنی را به خیانت در او متهم کرد و در چندین مصاحبه از خوابیدن با بریتنی رجزخوانی کرد.

“این یک گفتگوی بزرگتر است که من از صمیم قلب می خواهم بخشی از آن باشم و از آن رشد کنم.”

وی در 12 فوریه در پست های اینستاگرامی نوشت: “من پیام ها ، برچسب ها ، نظرات و نگرانی ها را دیده ام و می خواهم پاسخ دهم” جایی که من خارج از نوبت صحبت کردم ، یا درمورد آنچه که درست بود صحبت نکردم. من می فهمم که در این لحظات و در بسیاری دیگر کوتاه آمدم و از سیستمی بهره مند شدم که از زن ستیزی و نژادپرستی چشم پوشی می کند. من به ویژه می خواهم از بریتنی اسپیرز و جانت جکسون هر دو به صورت فردی ، زیرا من از این زنان مراقبت و احترام می گذارم و می دانم که شکست خورده ام. همچنین احساس می کنم تا حدی مجبورم که پاسخ دهم ، زیرا همه افراد درگیر شایسته بهتر و مهمتر از همه هستند ، زیرا این گفتگوی بزرگتری است که من از صمیم قلب می خواهم بخشی از و از آن رشد می کنند. “

جاستین در ادامه مسئولیت ناآگاهی خود در برخورد با این شرایط را به گردن رسانه ها انداخت. وی گفت: “این صنعت ناقص است. این صنعت مردان ، به ویژه مردان سفیدپوست را برای موفقیت آماده می کند.” “این به این شکل طراحی شده است. من به عنوان یک مرد در موقعیت ممتاز باید در این مورد سر و صدا داشته باشم. به دلیل ناآگاهی ، من آن را برای همه آنچه که در زندگی خودم اتفاق می افتاد تشخیص ندادم اما نمی خواهم من در طول زندگی حرفه ای خود در انجام همه این کارها عالی نبوده ام. من می دانم که این عذرخواهی اولین قدم است و گذشته را برطرف نمی کند. من می خواهم برای گام های اشتباه خودم پاسخگو باشم همه اینها و همچنین بخشی از دنیایی است که باعث اعتلای و حمایت می شود. من عمیقاً به سلامتی افرادی که دوستشان دارم و آنها را دوست داشته ام اهمیت می دهم. من می توانم بهتر عمل کنم و بهتر خواهم کرد. ” بیانیه کامل وی را در زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>