جالبترین عکسهای جنیفر لوپز و بن افلک از زمان دیدار مجدد

[ad_1]

بن افلک و جنیفر لوپز به عشق خود عکس دیگری می دهند! این زوجین اولین بار در سال 2002 پس از ملاقات روی صحنه فیلمشان با هم جمع شدند جیگلی، اما بعد از دو سال زندگی مشترک – و یک نامزدی – آنها خواستند که این کار به دلیل توجه بیش از حد رسانه ها کنار گذاشته شود. با این حال هفده سال بعد ، به نظر می رسد جنیفر و بن نتوانستند از یکدیگر دور شوند. در ماه مه ، این دو عاشقانه خود را از سر گرفتند و از آن زمان ، آنها عملاً از هم جدا نشدند ، شب های ملاقات بیرون می رفتند و با هم سفر می کردند.

“من خیلی خوشحالم. من می دانم که مردم همیشه فکر می کنند ،” حال شما چطور است؟ چه خبر است؟ حال شما خوب است؟ ” این همان است. من هرگز بهتر نبودم. ” سرگرمی امشب. “من می خواهم مردمم که به من اهمیت می دهند ، زیرا من خیلی به آنها اهمیت می دهم ، بدانند که من واقعاً به جایی در زندگی ام رسیده ام که خودم به تنهایی عالی هستم. من فکر می کنم وقتی شما به آن مکان رسیدید ، پس از آن اتفاقات شگفت انگیزی برای شما رخ می دهد که هرگز تصور نمی کنید زندگی شما دوباره تکرار شود … این همان جایی است که من در آن هستم. ”

همانطور که جنیفر و بن عاشقانه دوباره داغ می شوند ، تمام لحظات زیبایی را که از زمان آشتی پیش رو به اشتراک گذاشته اند ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>