جالبترین ویدئوهای کانتورینگ آرایشی در TikTok

[ad_1]

ما در مورد شما نمی دانیم ، اما کانتورینگ منظم راه ما را استرس می دهد مسلماً ، ما آرایشگران مشهور TikTok نیستیم ، اما افراد زیادی در این برنامه حضور دارند و آنها مهارت های اختلاط خود را در این فیلم های وحشی کانتورینگ نشان می دهند.

از صدها نقطه ریز گرفته تا صفحه ویدئویی پیکسلی و طراحی شیشه های شیشه ای ، تماشای این فیلم های ترکیبی مسحورکننده است – البته لازم به ذکر است که وقتی با ضرب و شتم بی عیب و نقص و پر زرق و برق تمام می شوند ، واقعاً راضی کننده نیستند. ما فقط می توانیم تصور کنیم که ایجاد این تحولات از ابتدا تا انتها چقدر طول می کشد ، به همین دلیل منطقی است که برخی از مردم برای ترکیب شاهکار خود مردد هستند. (اگر کسی نسخه رنگ به تعداد را برای آزمایش در اختیار ما قرار داده است ، به ما اطلاع دهید.)

اگر از زیبایی تیک توک استفاده می کنید ، می دانید سقوط در یک سوراخ خرگوش از چالش های آرایش آسان است ، بنابراین ما تعدادی از بهترین های پیش رو را جمع آوری می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>