جالب ترین طراحی های دهه 90 “تیری موگلر”

[ad_1]

تیری موگلر یکی از پرکارترین طراحان مد در دهه های 1980 و 1990 است. به مدت دو دهه ، طراح فرانسوی به شکل گیری دوره ای از راه باریک های رنگارنگ با مجسمه های هنرمندانه و بزرگتر از زندگی کمک کرد. اخیراً ، تیری موگلر و مارک معروف او تجدید حیات را تجربه کرده اند زیرا ستاره هایی مانند Cardi B و Kim Kardashian اغلب با استفاده از طرح های بایگانی او دیده می شوند – و ما نمی توانیم در یافتن برترین مدل های Mugler دهه 90 .

سال 2019 بود که موگلر مجموعه تأثیرگذار بدجنس های اینستاگرام را شیفته خود کرد. Cardi B در سال 1995 در Grammys با لباس صدفی Mugler Couture که الهام گرفته از نقاشی 1480 است ، ظاهر شد تولد زهره توسط بوتیچلی. سال بعد ، خواننده “WAP” در گرمی های 2020 لباس عظیم موگلر پوشید. کیم کارداشیان همچنین یکی از طرفداران پر و پا قرص طراح مد فتیشیست است و از لباس پوشیدن قطره آب از Mugler تا Met Gala 2019 که از شخصیت سوفیا لورن در فیلم 1957 الهام گرفته بود ، استفاده کرد. پسر روی دلفین. بعداً در همان سال ، کارداشیان مجدداً موگلر را برای جوایز زیبایی هالیوود 2019 انتخاب کرد و مگان فاکس نیز آفرینش مشابه سیاه و سفید برنده جوایز موسیقی بیلبورد 2021 را پوشید.

نگاهی فانتزی به باورنکردنی ترین ساخته های تیری موگلر دارید؟ به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>