جامعلا جمیل در کمپین عشق به خود بدن فروشی

[ad_1]

عشق به خود مفهومی حیله گر است. چه کاری انجام می دهد واقعاً منظور داشتن؟ آیا ما هیچ وقت به خود عشق ورزیدن “رسیده ایم”؟ و چگونه تمرین آن را شروع می کنید؟ مانند اکثر موارد در زندگی ، عشق به خود در مورد مقصد نهایی یا رسیدن به یک هدف مشخص نیست ، بلکه به معنای یک سفر پذیرش ، قدردانی و رشد ارزش و ارزش درونی است.

در 8 مارس ، به مناسبت روز جهانی زن ، فروشگاه بدن با نام تجاری “خیزش با عشق به خود” را در انگلستان راه اندازی کرد ، کمپینی به رهبری فعالان و طرفداران بهداشت روان برای رسیدگی به مسئله عشق به خود در سراسر جهان و با هدف الهام بخشیدن به یک میلیون عمل عاشقانه در یک سال بادی شاپ معتقد است برای ایجاد تأثیر مثبت بر جهان ، افزایش عشق به خود ضروری است. سارا کوبوریچ ، متخصص عشق به خود در فروشگاه The Body Shop که یک مشاور مجاز کانادا (CCC) و کاندیدای دکترای روان درمانی در دانشگاه زیگموند فروید در وین است ، توضیح داد: “نحوه ارتباط ما با خودمان اغلب نحوه ارتباط ما با دیگران است.” “برای داشتن روابط سالم با دیگران ، ما باید به دنبال یک رابطه سالم با خودمان باشیم. برای ایجاد یک تغییر مثبت در جهان ، باید یک تغییر مثبت در داخل ایجاد کنیم.”

شاخص عشق جهانی به خود Body Shop – یک مطالعه در سال 2020 که شامل 22000 نفر در 21 کشور مختلف است – آمارهای بسیار تکان دهنده ای را نشان داد. براساس این نظرسنجی ، از هر دو زن در سراسر جهان یكی از خودباوری بیشتر از عشق به خود احساس می كند. 60 درصد زنان آرزو می کنند که احترام بیشتری برای خود قائل باشند. و به طرز حیرت انگیزی 47 درصد از زنان در انگلیس احساس می کنند “اصلاً خوب نیستند”. همچنین شاخص عشق به خودی جهانی نشان داد که جامعه LGBTQ + نسبت به افرادی که خود را سیزجندر و / یا دگرجنسگرا معرفی می کنند ، دارای سطح پایین تری از عشق به خود است. بیش از چهار نفر از هر 10 نفر از کسانی که LGBTQ + معرفی می کنند ، در پایین ترین طبقه در شاخص عشق شخصی خود در فروشگاه بدن قرار می گیرند ، و این باعث می شود که آنها تقریباً دو برابر کمتر از هم سن و سالان و همجنسگرایان خود دوست داشته باشند.

با استفاده از این آمار ، فروشگاه بدن با گروهی از فعالان ، نویسندگان ، مبارزان و قهرمانان عشق به خود – جینا مارتین ، چار اِلسه ، چارلی کراگز ، سوفی باتلر ، جامعلا جمیل و کوبوریچ – در حال کار برای کمک به مردم است. یا سفر عاشقانه خود را ادامه دهند. برای بزرگداشت این کمپین ، این فرصت را پیدا کردیم که با جمیل و کوبوریچ درباره بزرگنمایی درباره همه چیزهایی که عاشق خود هستند ، به خصوص صنعت زیبایی ، صحبت کنیم.

جمیل معتقد است که صنعت زیبایی نقش بسیار حیاتی در عشق به خود ، به ویژه برای نسل جوان دارد. ما از او پرسیدیم که چگونه دوست دارد این اتفاق را ببیند و او ایده هایی داشت.

راست از خفاش ، او می خواهد فتوشاپ را ممنوع کند. “خوب، [the industry] برای شروع می توانند ویرایش عکسهای خونین خود را متوقف کنند. این چگونه قانونی است؟ این تبلیغات دروغین واقعی است. این وحشتناک است. “جمیل به POPSUGAR گفت:” دلیل اینکه در هشت سال گذشته هیچ کار زیبایی انجام نداده ام این است که هر زمان کسی برای انجام یک کار به من مراجعه کند ، آنها هرگز موافقت نخواهند کرد نه عکس من را فتوشاپ کنید. این یکی از اولین کارهایی است که آنها می توانند انجام دهند. “این چیزی است که به آرامی در مورد آن عمل می شود. در فوریه 2021 ، اداره استاندارد تبلیغات (ASA) اظهار داشت که افراد دیگر نمی توانند از فیلترها در شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات زیبایی استفاده کنند. این عالی است گام برای استانداردهای زیبایی در رسانه های اجتماعی ، با این حال ، همانطور که برای فتوشاپ در کمپین های تبلیغاتی بزرگتر ، هنوز یک راه طولانی وجود دارد.

ثانیا ، جمیل همه چیز در مورد استفاده از آرایش به عنوان یک نوع هنر و بیان جشن است. جمیل گفت: “من آرایش را دوست دارم. طرفدار آرایش هستم ؛ اما محصولات آرایش و زیبایی باید برای سرگرمی باشد.” “چیزی که من به طور خاص در مورد فروشگاه بدن دوست دارم این واقعیت است که آنها همیشه به پرورش و دوست داشتن خود و بوی خوش طعم علاقه مند بوده اند.” او امیدوار است که مارک های زیبایی بیشتر بتوانند پیام را از این طریق دریافت کنند. “جمیل” افزود: “آنها نباید از این ایده سو استفاده كنند كه می توانید مردم را بخاطر خرید محصول خود شرم آور كنید. شما باید مردم را به خرید محصول خود تشویق كنید ، نه با ایجاد احساس زباله در مورد خود.” او همه برای زرق و برق و رویکرد “دیوید بووی برای آرایش است ، نه برای روش” من باید یک چهره جدید را روی صورتم بکشم “.

کوبوریچ موافقت کرد: “صنعت زیبایی واقعاً از ناامنی ها و توهم کمال رونق می گیرد.” “بسیار زیبا خواهد بود اگر مارک ها به شما اجازه دهند از محصولات آنها به عنوان نوعی بیانگر خود استفاده کنید ، نه به عنوان چیزی که جایگزین آنچه در واقع هستید باشید ؛ من فکر می کنم این یک سوئیچ واقعا مهم خواهد بود.”

کوبوریچ همچنین در مورد “اصول داشتن تنوع بیشتر و درج در تبلیغات” نکته بسیار خوبی بیان کرد. وی افزود: “به مردم نشان دهید که در زیبایی چیزهای متنوعی وجود دارد. ما این کار را به اندازه کافی انجام نمی دهیم و فکر می کنم این یک مرحله واقعاً مهم است.”

و سوم اینکه ، برای جمیل ، مدتهاست که مارک ها درباره پیام های ضد پیری تجدید نظر می کنند. وی گفت: “شما همچنین باید امیدوار باشید که ما فراتر از کرم های ضد پیری باشیم. ما فقط همه گیری را مشاهده کرده ایم که به همه ما یادآوری می کند که زندگی یک امتیاز است و لوکسی است که نباید آن را امری طبیعی بدانیم.”

جمیل اضافه کرد: “من خیلی دوست دارم ، من خیلی دوست دارم که به ویژه به زنان اجازه داده شود که پیر شدن را نه به عنوان یک شکست ، بلکه به عنوان یک دستاورد عظیم و چیزی که از آن بسیار سپاسگزاریم ببینیم. زندگی یک امتیاز است و به ما باید آموزش داده شود ، به جای اینکه احساس کنیم مجبوریم دائماً عذرخواهی کنیم که به مدت طولانی اینجا بوده ایم. خوب است که صورت را نرم کنیم ، اما آیا می توانیم سن را بپذیریم؟ زیرا من هرگز ، هرگز ، هرگز سعی کنید سن خود را بپوشانید یا کاری انجام دهید که بر خلاف سن من باشد ؛ زیرا من احساس خوشبختی می کنم که هنوز زنده ام.

منبع تصویر: فروشگاه بدن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>