جاناتان اونز قهرمانی المپیک به سیمون بیلز را تبریک گفت

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 03 آگوست: سیمون بیلز از تیم ایالات متحده با مدال برنز پس از فینال تیر توازن زنان در یازدهمین دوره بازی های المپیک توکیو 2020 در مرکز ژیمناستیک آریاکه در 03 اوت 2021 در توکیو ژاپن ، مدال برنز گرفت.  (عکس توسط Jamie Squire/Getty Images)

سیمون بیلز روز سه شنبه به المپیک توکیو بازگشت و در فینال تیر تراز به مدال برنز رسید. به طور طبیعی ، پیروزی ژیمناست 24 ساله باعث تشویق مردم روی سکوها شد ، اما او در تمام راه در ایالات متحده از حمایت دوست پسر جاناتان اوونز برخوردار بود. جاناتان در استوری اینستاگرام خود با ادای احترام کوتاه اما شیرین به سیمون تبریک گفت و نوشت: “کلمات نمی توانند توضیح دهند که من چقدر به شما افتخار می کنم !! ❤️👏🏽.” در یک IGS دیگر ، او همچنین چند آمار در مورد پیروزی بزرگ سیمون به اشتراک گذاشت ، از جمله اینکه او در حال حاضر دارای هفت مدال المپیک است ، که رکورد شانون میلر برای بیشتر مدال های المپیک در ژیمناستیک هنری زنان ایالات متحده را به هم می رساند.

جاناتان پیشتر حمایت خود را از سیمون پس از خروج وی از فینال تیم ژیمناستیک زنان المپیک در 27 ژوئیه نشان داد. او در زیرنویس پست 29 ژوئیه نوشت: “ایما با شما از هر راهی عبور می کند ❤️”. “قدرت و شجاعت شما بی بدیل است و شما هر روز بیشتر و بیشتر به من الهام می دهید SB ou شما همیشه بچه قهرمان من بوده اید و این را هرگز فراموش نکنید ، من شما را خیلی دوست دارم و نمی توانم منتظر بمانم تا شما به خانه بیایید و من دوباره آن لبخند زیبا را می بینم. شما می دانید که من همیشه اینجا هستم برای شما عزیزم ❤️❤️. ” ما دوست داریم ببینیم جاناتان و سیمون چقدر از یکدیگر حمایت می کنند!

منبع تصویر: گتی / جیمی اسکایر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>