جاناتان اوونز GF سیمون بیلز حمایت اجتماعی المپیک را نشان داد

[ad_1]

در حالی که سیمون بیلز ممکن است به تازگی در المپیک نقره کسب کرده باشد ، مطمئناً با دوست پسرش جاناتان اوونز موفق به کسب طلا شده است. سیمونه پس از خروج از فینال تیم ژیمناستیک زنان المپیک در تاریخ 27 جولای ، پیروزی تیم ایالات متحده را در پستی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او نوشت: “من همینجا به این دختران بسیار افتخار می کنم”. “شما دختران فوق العاده شجاع و با استعداد هستید! من برای همیشه از عزم شما برای تسلیم نشدن و مبارزه با سختی ها الهام می گیرم! آنها زمانی که من نتوانستم قدم برداریم. تشکر از اینکه برای من بودید و پشتم را داشتید! عشق ابدی همه ” جاناتان برای نشان دادن حمایت خود اظهار داشت: “من به همه شما خیلی افتخار می کنم …”.

سیمون و جاناتان برای اولین بار از طریق رسانه های اجتماعی در مارس 2020 ملاقات کردند. “جاناتان در قسمت سیمون در برنامه Facebook Watch گفت:” اخلاق کاری او واقعاً اولین چیزی بود که توجه من را به خود جلب کرد. در مقابل تماشا کنید. “من هرگز ژیمناستیک را قبل از شروع صحبت با او تماشا نکردم. وقتی با او ملاقات کردم ، صادقانه نمی دانستم او کیست.” ستاره 24 ساله ژیمناستیک اعتراف کرد که در واقع به DM های بازیکن 26 ساله فوتبالی وارد شده است. “من او را دیدم و گفتم:” اوه ، او خیلی ناز است “، بنابراین سلام کردم … و بعد دیدم که او در منطقه هوستون است ، بنابراین کمی صحبت کردیم و سپس رفتیم تا آویزان شویم. یک یا دو هفته بعد بیرون آمد. ” مجله WSJ. این زوج به دلیل همه گیری همه گیر ، پیوند خود را تقویت می کنند. جاناتان در این باره گفت: “این یکی از معدود مواقعی بود که همه چیز در آن خاموش بود و او نمی توانست کاری انجام دهد.” ماهنامه تگزاس. “بنابراین ما از آن برای شناختن یکدیگر استفاده کردیم – واقعاً یکدیگر را بشناسیم. این پیوند ما را ایجاد کرد و آن را قوی تر کرد. اکنون من بسیار سپاسگزارم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>