جاناتان ون نس برای خشک شدن موهای فرفری خود از کلاه شبکه ای استفاده می کند

[ad_1]

ما قبلاً تکنیک های انتشار بسیاری را دیده ایم ، اما می خواستیم در مورد این یکی بیشتر بدانیم ، بنابراین با یک متخصص سبک و نویسنده تماس گرفتیم. همه موها موهای خوبی هستند، آناجید “کی” تیلور ، برای او.

“استفاده سنتی از دیفیوزر شما را مجبور می کند تا تمام موها را فشار داده و قسمت به بخش آن را کار دهید تا همه رشته ها هوادهی شود. اما با قرار دادن موها در یک کلاه تور ، در واقع یک تن کار می کند ، “او می گوید جذابیت، توضیح می دهد که تور به شما کمک می کند تا رشته های شما از پوست سر بلند شود ، بنابراین با خشک کن به آنها ضربه یکنواخت تری می دهید. “این روش به شما امکان می دهد موها را خشک کنید و واقعاً فرهای خود را مشخص کنید بدون اینکه همه کارهای سنتی استفاده از پخش کننده به داخل مو زیاد باشد. این یک روش سریعتر برای انجام همان کار است بدون نیاز به انجام یک تمرین کامل بازو در فرآیند.”

سبک و سفیر Olaplex ، تریسی کانینگام موافق است. او می گوید: “اکثر افراد دوست دارند موهای خود را هنگام پخش پخش کنند. وقتی Jonathan از کلاه شبکه ای روی موهای خود استفاده می کند ، در واقع همان کاری را انجام می دهد که انگار موهایش را سوهان می کشد.” جذابیت. “کلاه شبکه ای موها را در جای خود نگه می دارد که به آنها اجازه می دهد تا حالت بگیرند. بسته به نوع و بافت موهای شما ، هنگام انجام این کار ، یک موج نرم یا موج شل ایجاد می کند.”

وان نس به وضوح روی چیزی قرار دارد زیرا ، در کلیپ بعدی ، او به اشتراک گذاشت که فرهای 2A / 2B خود را پس از خشک شدن به این روش هوشمندانه ، چقدر زیبا می بینند. وی بر روی این ویدئو نوشت: “حجم دادن به موهای فر.”

قبل از اینکه تکنیک او را امتحان کنید لازم نیست منتظر محصولات جدید JVN باشید – می توانید یک بسته شش کلاه موی توری در آمازون فقط با 6 دلار تهیه کنید. اما هرچه زودتر محصولات خود را روانه بازار کند ، بهتر است ، زیرا به وضوح برای او کار می کنند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد فرها:


اکنون 100 سال موهای فر را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>