جانشینی خانواده سلطنتی انگلیس | POPSUGAR مشهور انگلستان

[ad_1]

طی سالهای گذشته با استقبال بیشتر و بیشتر نوزادان سلطنتی در خانواده ، خط جانشینی تاج و تخت انگلیس شاهد تغییرات زیادی بوده است. اکنون ، با تولد اخیر دختر بچه پرنس هری و مگان مارکل ، لیلیبت “لیلی” دایانا مونتباتن-ویندزور ، خط دوباره تغییر کرده است. اگرچه این زن و شوهر سال گذشته از وظایف خود به عنوان ارشد سلطنتی کنار رفتند ، اما فرزندان آنها همچنان در خط جانشینی خواهند بود. بنابراین ، فقط کجا هری و بچه هایش در خط جانشینی قرار می گیرند؟ به لیست فعلی یکی از مهمترین مشاغل جهان نگاهی بیندازید.

 1. پرنس چارلز: چارلز با 70 سال سن ، پیرترین وارثی خواهد بود که به تاج و تخت انگلیس پیوست. همچنین این بحث وجود دارد که آیا چارلز به پادشاه چارلز سوم تبدیل خواهد شد یا نام سلطنتی جورج هفتم را به خود می گیرد.
 2. شاهزاده ویلیام: ویلیام بعنوان فرزند اول فرزند اول ملکه می ایستد تا پس از پدرش تاج و تخت را به ارث برساند. این احتمال کم وجود دارد که چارلز تصمیم بگیرد که نمی خواهد مسئولیت مشترک المنافع را به عهده بگیرد و ویلیام تقریباً بلافاصله این مسئولیت را به عهده می گیرد.
 3. شاهزاده جورج: شاید اکنون تصور آن دشوار باشد ، اما روزی ، شاهزاده بدقلق بر تمام انگلیس حکومت خواهد کرد.
 4. شاهزاده خانم شارلوت: شارلوت به عنوان یک وارث اضافی برای تاج و تخت تا زمانی که خانواده ای برای خود نداشته باشد ، به عنوان تکیه گاه برادر بزرگ خود عمل خواهد کرد. شارلوت همچنین به عنوان اولین زن سلطنتی تاریخ خود را ثبت می کند که جایگاه خود را برای رسیدن به سلطنت به یک وارث مرد از دست نداده است.
 5. شاهزاده لوئیس: شاهزاده جوان در ردیف پنجم قرار دارد و پست را از عمویش هری بر عهده می گیرد.
 6. شاهزاده هری: با تولد پرنس لویی ، هری در صف سلطنت ششم شد.
 7. آرچی مونت باتن-ویندزور: کودک آرچی ، فرزند اول هری و مگان مارکل ، هفتم در صف سلطنت است.
 8. Lilibet “Lili” Diana Mountbatten-Windsor: لیلی ، دختر هری و مگان ، در ردیف هشتم پشت برادر بزرگ خود قرار دارد.
 9. شاهزاده اندرو: با تولد کودک لیلی ، پسر دوم ملکه نیز در صف پایین حرکت کرده است.
 10. شاهزاده خانم بئاتریس: دختر بزرگ دوک یورک ، که او با همسر سابق سارا فرگوسن مشترک است ، در ردیف بعدی است.
 11. شاهزاده خانم اوژنی: خواهر کوچکتر بئاتریس بعد از او قرار می گیرد.
 12. اوت بروکس بانک: پسر پرنسس اوگنی و جک بروکسبانک ، که در فوریه سال 2021 متولد شد ، پشت سر اوژنی است.
 13. شاهزاده ادوارد: ارل وسکس آخرین متولد ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ است ، اما به دلیل قانون تسویه حساب 1701 (که در سال 2013 اصلاح شد) ، ادوارد توانست خواهر بزرگتر خود ، پرنسس آن را در صف سلطنت جابجا کند. . به دلیل به روزرسانی جانشینی برای قانون تاجگذاری ، جایگاه شاهزاده خانم شارلوت تحت تأثیر قرار نگرفت ، حتی اگر خواهر و برادر کوچکترش پسر باشد.
 14. ویسکونت سورن: جیمز ، ویسکانت سورن ، تنها پسر شاهزاده ادوارد و همسرش سوفی است. از آنجا که او در سال 2009 به دنیا آمد – این قانون برای متولدین بعد از اکتبر 2011 اعمال می شود – او توانست جلوتر از خواهر بزرگتر خود ، لوئیز برود.
 15. بانوی لوئیز مونت باتن-ویندزور: نوجوانی که ممکن است در عروسی شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون از او به عنوان ساقدوش عروس یاد کنید ، پس از برادر کوچکش در صف سلطنت است.
 16. پرنسس آن: آن به عنوان فرزند دوم ملکه ، هنگام تولد در صف سلطنت سوم بود – اما دختر بودن به این معنی بود که بعداً هر دو برادر کوچک شاهزاده خانم ، اندرو و ادوارد ، در خط جانشینی از او پیشی می گیرند.
 17. پیتر فیلیپس: پسر پرنسس آن قبل از خواهر کوچکش زارا در صف است.
 18. ساوانا فیلیپس: دختر 6 ساله پیتر ، ساوانا ، در ردیف بعدی است.
 19. ایسلا فیلیپس: ایسلا پنج ساله خواهرش ساوانا را دنبال می کند.
 20. زارا تیندال: زارا تیندال (ملقب به فیلیپس) که تنها دختر پرنسس آن است و با مایک تیندال بازیکن سابق راگبی انگلیس ازدواج کرده است ، در ردیف بعدی قرار دارد.
 21. میا تیندال: دختر زارا و مایک که در ژانویه 2014 از آنها استقبال کردند ، در ردیف بعدی مادرش قرار دارد.
 22. لنا تیندال: دختر دوم این زوج که در ژوئن 2018 از آنها استقبال کردند ، میا را در صف دنبال می کند.
 23. لوکاس تیندال: با جمع آوری لیست ، پسر زارا و مایک در رتبه 23 قرار دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>