جانوران سکسی: آیا فصل 2 وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

سحرهای سکسی ، (فصل 1 ، اپ. 102 21 جولای 2021 پخش شد).  عکس: Netflix / مجموعه اورت اورت

اینطور به نظر می رسد که یک میلیون برنامه دوستیابی برای تماشای این روزها وجود دارد ، اما فقط یکی از آنها احتمال زیاد دیدن یک جادوگر با خروس را دارد. مجموعه های واقعی Netflix که نمی توانند به دور نگاه کنند (اما شاید بخواهند به دور نگاه کنند) جانوران سکسی به طور رسمی برای فصل دوم تمدید شد تنوع. جریان روان عشق کودک از خواننده نقاب دار و عشق کور است “با کتاب جلد کتاب را قضاوت نکنید” را به سطح کاملاً جدیدی می رساند زیرا خواستگارها با کمک یکی از با استعدادترین هنرمندان گریم و پروتز در هالیوود ، کریستیان مالت ، به عنوان حیوانات و موجودات افسانه ای مبدل می شوند.

فصل اول شش قسمت شامل گروهی از مجردهاست که آماده یافتن عشق فقط بر اساس ارتباط آنها با شخصیت دیگران هستند ، نه ظاهر ظاهری آنها. هر قسمت با یک سرباز جدید آغاز می شود ، که مجموعه ای از سه قرار ملاقات کور را آغاز می کند ، و سپس دو تاریخ دقیق دیگر ، در حالی که به عنوان شخصیت های مختلف از پاندا گرفته تا بیور تا مترسک پوشانده می شود. پس از آشنایی با مسابقات احتمالی آنها ، سرپرست تیمی را انتخاب می کند که دوست دارد جانور سکسی خود را عشق واقعی نامگذاری کند ، و آنچه در پی می آید ، ماسک زدن هیجان انگیز و همیشه شگفت انگیز از شرکت کنندگان است.

می توان گفت Netflix با دادن قمار بازی کرد جانوران سکسی چراغ سبز برای فصل دوم قبل از تاریخ پخش فصل اول. با این حال ، فصل اول همانطور که پیش بینی می شد جادوگر است ، که با توجه به اینکه هیچ برنامه تلویزیونی دیگری مانند آن وجود ندارد ، چندان تعجب آور نیست. اگرچه تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است ، فصل دوم اواخر امسال برنامه ریزی شده است. این فیلم از همان قالب قبلی خود استفاده می کند و شش قسمت 30 دقیقه ای در آن متمرکز می شود که بر روی شش فرد مبدل که بر اساس ارتباط عمیق تر از ظاهر به دنبال عشق می گردند. انتظار می رود راب دلانی کمدین نقش خود را به عنوان گوینده سریال بازی کند ، بنابراین می توانید منتظر تفسیرهای خنده دار دیگری باشید که انتظار آن را دارید.

با نزدیک شدن به ماههای پایانی سال 2021 ، انگشتان دست ما به هم می خورد که تریلر فصل دوم زودتر از موعد منتشر می شود. تنها س isال این است که از فصل دوم چه جانورانی با ظاهر زیبا می توانیم انتظار داشته باشیم؟ گوش به زنگ باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>