جانینا گوانکار پس از مصاحبه با اپرا از مگان مارکل پشتیبانی می کند

[ad_1]

Janina Gavankar بار دیگر حمایت خود را از Meghan Markle ابراز می کند. پس از دفاع از دوست 17 ساله خود در میان ادعاهای قلدری اخیر ، اولی خون واقعی بازیگر زن در ITV ظاهر شد امروز صبح روز سه شنبه در مورد اینکه مگان یک زن “مهربان و سخاوتمند” است صحبت کند. جانینا درباره مگان گفت: “او واقعاً همان دختری است که وقتی مشکلی پیش او می روید.” “او کاملاً قابل اعتماد و فوق العاده است.”

“من یک متخصص سلطنتی نیستم ، من فقط شخصی هستم که می توانم با کمال میل بگویم که سرانجام حقیقت می تواند آشکار شود.”

سپس جینینا در مورد همه چیز منفجر کننده مگان با اپرا وینفری صحبت کرد ، و با اشاره به افشاگری های مگان در مورد مبارزات بهداشت روان وی و نداشتن کسی برای مراجعه به این م institutionسسه ، همچنین پاسخ 61 کلمه ای کاخ باکینگهام به مصاحبه جانینا گفت: “بعد از خواندن این بیانیه کوتاه که امروز از کاخ باکینگهام بیرون آمد ، به دو چیز فکر کردم.” “در یک طرف ، من فکر کردم ،” من خیلی سپاسگزارم که آنها بالاخره تجربه را تصدیق می کنند. ” اما از طرف دیگر ، من می دانم که خانواده و کارمندان به خوبی از میزان آن آگاه بودند ، و اگرچه ممکن است خاطرات آنها متفاوت باشد ، اما ما نمی خواهیم زیرا ما با آنها زندگی کردیم و ایمیل ها و متن های زیادی برای حمایت وجود دارد که ”

این بازیگر همچنین تأکید کرد که خوشحال است که ما سرانجام در “یک دوره جدید” قرار داریم ، اما اطمینان حاصل کرد که به زبان مگان یا شاهزاده هری صحبت نمی کند. جانینا اظهار داشت: “همه چیز متفاوت است. آنها می توانند حقیقت را بگویند ، ما می توانیم حقیقت را بگوییم. ما سرانجام می توانیم چیزهایی را كه آنها دارند بیان كنیم. سرانجام می توانیم آنها را معتبر كنیم و بگوییم هرچه گفتند درست است” “من یک متخصص سلطنتی نیستم ، من فقط شخصی هستم که می توانم با کمال میل بگویم که سرانجام حقیقت می تواند آشکار شود.” مصاحبه کامل وی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=w4HakpnFvKE

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>