جانی و یوتا از K-Pop Group NCT اولین تجربه هنر ناخن را به اشتراک می گذارند

[ad_1]

یونیستلا لیستی طولانی از مشتریان مشهور دارد که شامل Blackpink و Irene Kim می باشد. استودیوی محبوب ناخن مستقر در سئول ، کره جنوبی ، فقط دو عضو گروه K-pop را اضافه کرد NCT به ستارگان پر ستاره خود.

در نسخه جدیدی از مجموعه محبوب vlog خود ، مرکز ارتباطات جانی ، جانی اولین تجربه کار با ناخن های خود را به اشتراک گذاشت یوتا در یدک کشیدن جانی قبل از اینکه با ناخن هایشان بنشینند ، فاش کرد: “در طول تبلیغات” Work It “ما مانند” بیایید سعی کنیم ناخن هایمان را یک روز درست کنیم “.

یوتا بعداً اظهار داشت که چیزهای فانتزی را دوست دارد و نشان داد: “من همیشه می خواستم ناخن هایم را درست کنم.” “به همین دلیل است که هنگام اجرای برنامه خودم را بسیار آراسته می کنم.”

در طی چند سال گذشته تعداد بیشتری از بت های مرد و موسیقی دانان غربی درگیر مانیکور شده اند. با این حال ، هیچ یک از آنها آنها را در عمل ثبت نکرده است. همانطور که یوتا می گوید ، ناخن های نقاشی شده یکی دیگر از عناصر رنگارنگ و جذاب ستاره های کی پاپ است که در کنار کارهای رنگین کمان و آرایش چشم براق ، به ظاهر تجربی خود می افزایند. نشان دادن اینکه انجام ناخن هایتان چقدر سرگرم کننده و آرامش بخش است به کاهش کلاله هایی که مردم در برابر مردان انجام می دهند کمک می کند و به بچه های دیگر کمک می کند در قرارهای ناخن راحت تر باشند.

و من از شما چیزی نمی دانم ، اما از تماشای چهره های یوتا و جانی که برای اولین بار ناخن های خود را برداشته و چروک می کردند کاملاً لذت بردم. فقط تصور کنید که آنها پدیکور می شوند. اولین بازدید من از آرایشگاه ناخن در حدود 5 سالگی بود و از آن زمان ناخن نقاشی شده یک لذت کوچک در طول زندگی من بوده است. دیدن برخی از بچه ها که می بینند همه چیز درباره اعتیاد به مواد مخدره واقعا روز من را ساخته است. لطفاً به ویدیوهای بیشتری از این دست از ستاره های K-pop احتیاج دارم. (من به تو نگاه می کنم ، بام بام.)

جانی به جای دریافت ساده یک رنگ لاک ، هنر ناخن آفتابگردان ، پسری را که مانند آرم Dreamworks روی هلال ماه نشسته بود و آسمانی ابری خواست. از طرف دیگر ، یوتا با یک الگوی شطرنجی مشکی روی یک ناخن و زرق و برق طلایی و صورت خنده دار هنرپیشه بر روی دیگران حرکت کرد. هر دو پسر NCT فقط یک ناخن را از یک طرف انجام داده اند ، بنابراین آنها می توانند آنچه را که از بازدید دو ناخن دیگر یکدیگر آموخته اند ، آزمایش کنند.

پس از پایان کار ، یوتا با افتخار اعلام کرد ، “اینها نوزادان من هستند.” عجب.

شما می توانید تمام تجربه آنها را در زیر مشاهده کنید ، از جمله تلاش آنها برای انجام ناخن های یکدیگر.


درباره زیبایی گروه های پسران K-pop بیشتر بخوانید:


اکنون ، NCT 127 را مشاهده کنید که 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده اند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>