جاودانه های مارول: ملاقات شوالیه سیاه ، معروف به کیت هارینگتون

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=0WVDKZJkGlY

همیشگی هابازیگران زرق و برق دار انباشته شده اند و برای یک ثانیه از آخرین تریلر ، یک نگاه سری به شخصیت کیت هرینگتون می اندازیم. درست است – بازی تاج و تختJon Snow در پروژه آینده Marvel به کارگردانی Chloé Zhao حضور دارد و او شوالیه سیاه مرموز را به تصویر می کشد. اگر از خود می پرسید که این شخصیت در کمیک ها چه کسی است ، شما را با تمام جزئیاتی که باید در مورد او بدانید پوشانده ایم.

بیایید یک چیز را از این راه دور کنیم: شوالیه سیاه یک ابد نیست – او در واقع یک ابرقهرمان انسانی با یک شمشیر فانتزی است. در کمیک ها ، شوالیه سیاه اصلی سر پرسی از اسکاندیا ، استاد شمشیرزنی در زمان کاملوت است. تکرار شوالیه سیاه توسط هرینگتون ، نوادگان پرسی ، دان ویتمن است و او برادرزاده ناتان گرت شرور است که در نبرد با مرد آهنی به شدت مجروح شد. Dane میراث شوالیه سیاه عموی خود را به دست می گیرد و پس از تماس روح پر پرسی با او ، Ebony Blade عرفانی را به دست می گیرد. او بعداً با انتقام جویان کار می کند ، آنها او را برای دانش عمیق علمی مفید می دانند اما به دلیل گذشته با عمویش ناتان به او اعتماد کامل ندارند. می توانید بگویید که تیغ آبنوس ، از نظر استعاره ، چیزی شبیه یک شمشیر دو لبه است. در عین حال که دارای خواص عرفانی قدرتمندی است ، اما به گونه ای نفرین شده است که خشخاش و خونسردی آن را بیشتر می کند.

بنابراین ، چگونه شوالیه سیاه به Eternals متصل می شود؟ در یک برهه از زمان ، دان با یک کریستال غیرانسانی و سرسی ابدی در یک مثلث عاشقانه قرار داشت. ما به طور خلاصه Sersi جما چان را با شوالیه سیاه Harington می بینیم ، اما این تیزر بیشتر به رابطه سرسی و ایکاریس ریچارد مادن می پردازد. آیا می توانیم مثلث عشق بین شوالیه سیاه ، سرسی و ایکاریس را ببینیم؟ ممکن است. همچنین ممکن است که شاهد تغییر ماجراهای شوالیه سیاه در MCU باشیم تا او تا حدودی ارتباط محکم تری با Eternals مرموز داشته باشد. با توجه به سابقه گسترده وی در کمیک ها ، از دیدن هرینگتون در سایر فیلم های فاز چهار تعجب نخواهیم کرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>