جایزه نمایش اما کورین مو با الهام از قلب های دهه 90

[ad_1]

اما کورین به خاطر بازی در نقش شاهزاده خانم دیانا در مشهور است تاج، اما در طول دوره جوایز او آیکون های دیگر دهه 90 را کانال کرده است. نقش کورین در سریال نت فلیکس نامزدهای متعددی را برای او در بین نمایش های مختلف جایزه به ارمغان آورد و هر رویداد به او اجازه می داد زیبایی را به روشی جدید تجربه کند. دانیل مارتین ، آرایشگر کورین پس از اهدای جوایز SAG در 4 آوریل ، گفت Vanity Fair همه چیز درباره قلبهای نوستالژیک بازیگری که می خواست از او تقلید کند.

مارتین توضیح داد: “شش ماه گذشته همه چیز در مورد پسران است.” “او می خواهد لئوناردو دی کاپریو شود ، یا می خواهد برد پیت شود ، یا می خواهد دیوید بکهام شود – به طور کلی آن تأثیرات قوی مردانه از دهه 90 است. موهای او به آن سمت می رود ، و او وارد این شخصیت می شود.” کورین از این مردان نمادین هالیوود با هایلایت های بلوند و موهای پرده ای چشمگیر تقلید می کند ، نوعی که انتظار دارید در فیلم Baz Luhrmann ببینید رومئو و ژولیت یا در زمین منچستر یونایتد. مارتین درباره الهام خود گفت: “او کمی فوتبال بازی کرده و موها کمی عرق کرده و فقط در جای مناسب نشسته اند.”

از طرف دیگر ، مد نشان دادن جایزه کورین ، مانند لباس عاشقانه پرادا برای جوایز SAG ، همراه با جواهرات براق کارتیه ، سبک ملایم تری را پذیرفته است. با نزدیک شدن به پایان فصل ، ما انگشتانمان را برای حضور بیشتر فرش قرمز در Corrin در آینده نگه داریم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که الهام بعدی چیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>