جدیدترین عکس اینستاگرام جیجی حدید به ما یادآوری می کند که چقدر به نظر می رسد که موی سرخ دارد

[ad_1]

مدل جیجی حدید ممکن است عادت داشته باشد که به عنوان یک ورزش بلوند (در سایه های مختلف) از آن لذت ببرد ، اما از ماه مارس او از روزهای موی سرخ لذت می برد. او سایه بور را برای یک رنگ مایل به قرمز عوض کرد ، که برای اولین بار در 5 مارس در باند موزیک ورساچه در هفته مد میلان آغاز به کار کرد. (چه راهی برای معرفی رنگ موی جدید!) و در 27 ژوئن ، آنچه به نظر می رسد بازگشت به عقب است ، عکس موهای قرمز آتشین او وقتی تازه رنگ شده بود.

این مدل برای بیش از 67 میلیون فالوئر خود که رنگ موهای زرق و برق دار را ستایش می کنند ، یک سلفی درخشان با عنوان نوشت: “محدودیت شهر …” حدید در لابه لای جنگل های بتونی است که به عنوان یک زمینه صنعتی برای سلفی صادقانه او کار می کند. او ساده ، کت مشکی و کلاهی متناسب با پوستی درخشان و درخشان لباس پوشیده است.

به نظر می رسد این سایه از رنگ مسی پر جنب و جوش تر از آنچه حدید در ابتدا با هفته مد میلان نشان داده بود ، بود. موهای فوق العاده بلند او به طور طبیعی در اطراف صورتش ، با امواج شل در سراسر ، جریان دارد. اگر از ما بپرسید ، قطعاً این ظاهر شبیه بیدار شدن از خواب است.

رنگ روشن درخشش اضافی به چهره از قبل براق او می بخشد. ما خیلی مطمئن نیستیم که او فقط یک پایه بمبگذاری کرده است یا نه ، اما او زیبا به نظر می رسد – منظور من این است که ، شما دیگر چه انتظاری از یک حدید دارید؟ در کل ، او یک موی سرخ خیره کننده می کند. ما دوست داریم ببینیم که او چگونه با سایه های مختلف قرمز بازی می کند و واقعاً طیف وسیعی از امکانات را در خانواده رنگ نشان می دهد. اگر او در حال یادآوری از روزهای موی سرخ واقعی خود است ، شاید به زودی برای کار تازه رنگ آمیزی سر بزند. شاید دفعه بعدی او رنگ خون تیره تر یا یک بلوند توت فرنگی روشن تر را انتخاب کند؟ ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.


داستانهای بیشتری درباره رنگ مو بخوانید:


اکنون از تماشای روال یک اسنوبورد از ابتدا تا انتها لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>