جدیدترین مانیکور کایلی جنر هر روند ناخن را به تنهایی ترکیب می کند – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

در حالی که بقیه در حال بررسی این موضوع بودیم که کدام روند اصلی بهار ناخن را امتحان کنید – نکات فرانسوی ، رقم های چند رنگ یا چرخش های یکپارچه – کایلی جنر کیلومترها جلوتر فکر کرد و همه آنها را در یک طراحی کاملاً حسادتآمیز ترکیب کرد. در 24 مارس ، جنر آخرین مانیکور خود (از هنرمند ناخن دست راست Chaun Legend) را در TikTok و Instagram Stories نشان داد … و ما حتی مطمئن نیستیم که کجا توصیف آن را شروع کنیم.

اولین چیزی که در ابتدا وجود دارد ، این شکل ظاهری است که به نظر می رسد از پسوندهای ژل یا اکریلیک ها به شکل مستطیلی بلند و طولانی است که جنر با آن شناخته شده است. هر ناخن دارای یک طرح چرخشی یکپارچهسازی با سیستمعامل چند رنگ است که فقط در قسمت راهنمایی است – و الگوی چرخش هر ناخن دارای یک طرح رنگ متفاوت است. شکل ، رنگ ها ، فضای منفی؟ به راستی ، تنها راهی که این مانیکور می تواند مرسوم تر شود این بود که Legend چند طرح گل یا نقطه یا کریستال را روی آن بچسباند.

اکنون ، دستیابی به این نگاه دقیق در خانه بدون کمک یک تکنسین ناخن و نوعی از الحاقات دشوار خواهد بود – و اگر احساس امنیت می کنید از رفتن به یک سالن آرایش ناخن های محلی خود پشتیبانی کنید اما این الگوی چرخشی قطعاً قابل انجام است. همانطور که پیش از این سیگورنی نوئیز ، هنرمند ناخن گفته بود جذابیت، “این بیشتر در مورد تکنیک است تا محصول یا ابزار [you use]”

روند کار او این است که موهای برس ریز را با مقداری استون نرم کرده و سپس یک قطره لاک ناخن را روی یک تکه فویل بریزید. به جای اینکه قلم مو را مستقیم به لاک آغشته کند ، او قلم مو را از داخل آن می کشد ، و در جهات مختلف می رود تا مایع کاملا اشباع شود. او پس از تمرین کار خط روی همان قطعه فویل ، شروع به کشیدن قلمه های خود از پایین به بالا می کند.

این کل ما فقط ما را به این فکر می اندازد که دیگر گرایش های هنری ناخن را می توان ترکیب کرد. خوشنویسی و نقطه های پولکا؟ راه راه و فویل؟ همبستگی و فضای منفی؟ این امکانات بی پایان است … درست برگردید ، باید به مانیکور من تماس بگیرید.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، راهنمای نهایی ما برای شکل های ناخن:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>