جزئیات آرایش مایا جاما برای آرایش BRIT Awards

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 مه: مایا جاما در مراسم جوایز BRIT 2021 در The O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس در اتاق رسانه عکس می گیرد.  (عکس توسط JMEnternational / JMEnternational برای جوایز BRIT / گتی ایماژ)

جوایز 2021 BRIT یک شب الکتریکی بود که شاهد آن بود که دعا لیپا با اجرای حماسی نمایش را باز کرد و با دو جایزه پیروز به خانه رفت ، تیلور سویفت با لطف جایزه جهانی آیکون را پذیرفت و بیلی پورتر صاحب فرش قرمز با یک لباس توری سیاه ، توسط طراح سهASFOUR. این شب مملو از ظاهر مو و آرایش باورنکردنی و انرژی مهیجی بود که نشان دهنده لذت یک رویداد زنده و مخاطبانی پر از کارگران شایسته خط مقدم بود که در طول شب جشن گرفته می شدند. عصر خاطره انگیز BRITs 2021 Backstage بود ، جایی که میزبان مایا جاما در یک بلیزر و دامن دو تکه ، جواهرات بولگاری و یک ترکیب مو و آرایش نرم اما مضر از دهه 90 مبهوت شد ، که مراسم آخر شامل زیبایی ترکیب شده بود چشم های دودی قهوه ای و پوست شبنم درخشان. فرانچسکا آبراهاموویچ ، آرایشگر جاما ، جزئیات را در پشت ظاهر پر زرق و برق به اشتراک می گذارد.

آبراهاموویچ به POPSUGAR گفت: “آماده سازی پوست برای آرایش زیبا بسیار مهم است ؛ این قطعاً نیمی از کار است ، مخصوصاً اگر چهره ای کاملاً درخشان می خواهید.” “من پوست مایا را با ماسک بلند کننده و تقویت کننده Celestial Black Diamond 111SKIN (140 پوند) آماده کردم ، و اجازه دادم این کار چند ساعت قبل از BRIT در پوست کار کند ، سپس می توانم این کار را با ماسک سایز چشم چشم Sisley (100 پوند) پیگیری کنم ، 111SKIN Rose Gold Radiance Booster (85 پوند) ، و بالم لب سیسلی (56 پوند) – مورد علاقه شخصی است زیرا فوق العاده مغذی و مرطوب کننده است. ”

آرایش جاما یکی از جذابیت های کم توجهی بود که چشم های دودی زیبا و لب برهنه براق را به نمایش می گذاشت. “مایا باورنکردنی ترین پوست را دارد ، بنابراین من از هیچ پایه و پایه ای روی او استفاده نکردم. با استفاده از استودیوی پایان دهنده MAC Cosmetic Studio (18 پوند) و کانسیلر خامه ای Nars Radiant (24.50 پوند) ، من این دو را در زیر چشم و پایین T مخلوط کردم قبل از ترکیب شدن با مخلوط کن زیبایی ، منطقه را انتخاب کنید “، آبراهاموویچ گفت. برای اتمام پایه ، “قبل از تنظیم با Huda Beauty’s” از Contour Wand Contour / Medium / Dark (29 پوند) برای کانتور و از Wand Light Beauty in Pillow Talk (29 پوند) برای برجسته سازی استخوان های گونه و پل بینی استفاده کرد. پودر سست پخت آسان در نان موز (29 پوند) “.

آبراهاموویچ برای بستن آرایش با لباس بیانیه منطقه ، چشمان دودی سکسی را انتخاب کرد که با استفاده از تام فورد Eye Color Quad در Leopard Sun (68 پوند) ایجاد شده بود ، “قبل از اینکه من گربه سان را تقویت کنم ، رنگ قهوه ای را از طریق درب مخلوط کرده و بیرون بکشید. او توضیح داد که با استفاده از Pat McGrath Labs Perma Precision Liquid Liner (25 پوند) و 117 شلاق پلک (5.50 پوند) “، آبراهاموویچ با قرار دادن لب های جاما با خط لب Cork لب Mork Cosmetics (15.50 پوند) قبل از استفاده از مومیایی کردن لب By Terry در تافی ، ظاهر را کامل کرد (که در حال حاضر در وب سایت مارک موجود نیست).

آبراهاموویچ در مورد “مایا” گفت: “لباسی که مایا از آن استفاده کرد چنان بی نظیر و زیبا بود که ما فقط می خواستیم مو و آرایش را تازه و براق نگه داریم. من دوست داشتم که درخشان و صیقلی به نظر برسد ، همه برای زیبایی طبیعی و ویژگی های باورنکردنی مایا است.” نگاه نهایی

لندن ، انگلستان - 11 مه: مایا جاما در مراسم جوایز BRIT 2021 در The O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس سخنرانی می کند.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>