جزئیات آرایش و ظاهر موی Bukky Bakray BAFTAs 2021

[ad_1]

یکشنبه ، 11 آوریل یک جشن فوق العاده پر ستاره برای فیلم انگلیسی در جوایز فیلم BAFTA 2021 بود. اولین رویداد دیجیتال فیلم های برنده را از یهودا و مسیح سیاه به پدر، اما لحظه ای که نمایش را به سرقت برد جایزه EE Rising Star بود – که به آن اعطا شد سنگ بازیگر ، بوکی باکرای. باكرای با پاسخ متعجب – و همچنین شادی خالص و عفونی – به پیروزی خود ، زیبایی زیبایی در لباس های معمولی ، لباس پرادای ساتن دوشس ، پاشنه های مطابق و الماس های شوپارد (به سبک زادریان اسمیت) بود. نکات پایان دهنده برای ظاهر باورنکردنی او با آرایشگر جوی آدنوگا و آرایشگر دیون اسمیت هماهنگ شده بود.

جوی آدنوگا ، آرایشگر و بنیانگذار مارک ، جزئیات ظاهر آرایش Bakray را با POPSUGAR به اشتراک گذاشت. “همه چیز در مورد تأکید بود [Bukky’s] زیبایی طبیعی و درخشش طبیعی. من آرایش او را تمیز و در عین حال بسیار ظریف نگه داشتم. “من می خواستم پوست او به صورت شخصی و روی صفحه نمایش زیبا به نظر برسد.” برای انجام این کار ، آدنوگا از Lanc Lme Prep و Hydrate Primer (30 پوند) قبل از پایه گذاری استفاده کرد ( همچنین یکی از علاقه مندان به فرش قرمز ، Lancôme Teint Idole Ultra Wear Foundation (34.50 پوند) است. سپس وی بر لامپ مایع قطره های سفارشی Lancôme را با برنز براق (27 پوند) به بالاترین نقاط صورت زد. “وقتی بوکی لبخند زد ، پوست او فقط بسیار درخشان به نظر می رسید! “آدنوگا گفت.” برای پایان دادن ، من با لب صورتی برهنه و هلویی رفتم – Lancôme Absolu Rouge Intimatte در 274 Killing Me Soft (27.50 پوند) مخلوط با Lancôme Absolu Lacquer در 308 Let Me Shine (26 پوند) – که این درام را فقط روی چشمهایش نگه داشت. ”

با توجه به تمرکز چشمهای باکرای ، آدنوگا رنگ پر زرق و برق لباس پرادا خود را با رنگهای طبیعی و گرم روی درب ها تکمیل کرد. “بوكی چشم های دودی می خواست كه خیلی زیاد نباشند. من بیشتر با هلو و رنگ های قهوه ای تیره كار می كردم ، قبل از اینكه با مژه های By Joy Adenuga در Calla Lily (15 پوند) برش خورده و به آرامی به چشم او بریزم ، به آرامی این را برای برخی از درام ها دود کردم. شکل.” آدنوگا توضیح داد. در مجموع ، نگاه باكرای برای اولین پیروزی بزرگ شغلی خود زرق و برق و ظرافت را از بین برد.

موهای باکرایی – مدل موی گره ای نرم و براق – از برجسته ترین مدل های ظاهری نیز بود. “موهای او با استفاده از تهویه مطبوع ترکیبی Design Essentials Bamboo & Silk HCO (10 پوند) انجام شد و سپس من از موی صاف کننده و فر موی امضای امضای Midi (80 پوند) برای فشار دادن موهایش استفاده کردم ، سپس آن را به سمت دم اسبی بکشید برای ایجاد گره بالا ، “آرایشگر Dionne Smith در مورد چگونگی ایجاد این سبک گفت.

اسمیت درباره ترفند خود برای یک گره بدون عیب و نقص توضیح داد: “این شگرد این است که موها را بالا نگه دارید و سپس آنها را به عقب جمع کنید و مقداری از موها را دور آن بپیچید تا روی پایه بپیچد.” “من از لبه های كنترل كانتو (7 پوند) در لبه های او استفاده كردم و با یك اسپری كانتو شین (7 پوند) برای یك سالم و صیقلی تمام شدم.”

با یک سایه زیبا که توسط لباس پرادا ساخته شده است و یک ظاهر زیبایی بی دردسر که رنگ پوست و شخصیت او را تکمیل می کند ، همه برای بوکی باکرای جمع شده است. و با سخنرانی وی با تشکر از نامزدهای همکار و پیشینیان ، می توان انتظارات گسترده ای از ستاره در حال ظهور BAFTA 2021 را داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>