جزئیات المپیک تابستانی 2024 | POPSUGAR Fitness UK

[ad_1]

آرم رسمی این کمپین از پیشنهاد پاریس برای میزبانی بازیهای المپیک 2024 در 9 مارس 2016 در Arc de Triomphe در پاریس دیده می شود. عکس AFP / BIONAVENTURE لیونل / AFP / LIONEL BONAVENTURE (اعتبار عکس باید LONEL BONAVENTURE / AFP را از طریق گتی بخواند تصاویر)

به نظر می رسد المپیک تابستانی 2024 به نظر می رسد که سنین زیادی از ما دور شده است – به هر حال ، ما هنوز باید از بازی های المپیک زمستانی 2022 در پکن عبور کنیم – اما از زمان تایید فرانسه به عنوان کشور میزبان در سال 2017 ، این بازی ها خبرساز شده اند. آزادی جمع آوری هر آنچه را که تاکنون در دسترس بوده است ، به دست آورد.

المپیک تابستانی 2024 کجاست؟

پاریس ، شهر عشق و پایتخت فرانسه ، قرار است بازی های المپیک تابستانی 2024 را برگزار کند. این بازی ها در درجه اول در شهر میزبان رسمی برگزار می شود. با این حال ، برخی از رویدادها در خارج از محدوده شهر ، در شهرهای اطراف مانند ورسای رخ خواهد داد. در طول پوشش ، انتظار می رود که مکانهای دیدنی زیادی را ببینید که در تاریخ پاریس ریشه دارند ، مانند رود سن ، گراند پاله و برج ایفل.

المپیک 2024 پاریس چه زمانی برگزار می شود؟

بازی های پاریس در روز جمعه 26 ژوئیه 2024 آغاز می شود و در روز یکشنبه 11 اوت 2024 به پایان می رسد.

آیا پاریس قبلاً میزبان المپیک بوده است؟

آره! در حقیقت ، بازیهای المپیک 2024 برای سومین بار میزبان بازیهای تابستانی پاریس خواهد بود – یک نقطه عطف چشمگیر که تاکنون فقط لندن فتح کرده است. علاوه بر این ، فرانسه به عنوان کشور میزبان کشورها باز خواهد گشت ششم زمان. فرانسه در سالهای 1904 و 1924 میزبان بازیهای تابستانی بود که هر دو در پاریس و بازیهای زمستانی در سال 1924 (شامونی) ، 1968 (گرنوبل) و 1992 (آلبرتویل) برگزار شد. کافی است بگویم ، فرانسه یک یا دو مورد را در مورد میزبانی المپیک می داند.

آیا در بازی های المپیک پاریس 2024 ورزش جدیدی وجود خواهد داشت؟

علاوه بر ورزشهای معمول تابستانی مانند ژیمناستیک و شنا ، رقص باکینگ به بازیهای المپیک برای بازیهای المپیک تابستانی 2024 اضافه شده است. مانند اسکیت بورد و موج سواری که اولین بازی خود را در المپیک در توکیو انجام می دهند ، breakdancing تعریف ورزش های المپیک را گسترش می دهد و به یکی از پرمخاطب ترین رویدادهای حافظه اخیر تبدیل شده است. طرفداران همچنین از دیدن پاریس که شامل ورزش های جدیدتر مانند کوهنوردی ورزشی ، کاراته و بله ، اسکیت بورد و موج سواری در بازی های 2024 نیز می شود خوشحال خواهند شد.

چگونه می توانم برای بازی های المپیک 2024 پاریس بلیط تهیه کنم؟

هنوز ارائه دهنده خدمات بلیط توسط IOC یا کمیته برگزاری پاریس برای بازیهای المپیک تابستانی 2024 اعلام نشده است – حتماً مرتبا صفحه رسمی المپیک پاریس 2024 را بررسی کنید تا فرصتی برای جلب ورزشکاران مورد علاقه خود را از دست ندهید !

چگونه می توانم المپیک 2024 پاریس را تماشا کنم؟

طبق معمول ، بازی های 2024 پاریس برای مشاهده در NBC و سیستم عامل های وابسته به آن برای افرادی که در ایالات متحده قرار دارند ، در دسترس خواهد بود. این بخشی از قرارداد انحصاری IOC است که در سال 2014 به NBC اعطا کرد ، که بیان می دارد این شبکه دارای حق پخش انحصاری برای بازی های المپیک تابستانی و زمستانی تا سال 2032 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>