جزئیات دیدار مگان مارکل برای اولین بار در دیدار با ملکه الیزابت دوم

[ad_1]

WIDNES ، پادشاهی متحده - 14 ژوئن: (برای انتشار در روزنامه های انگلیس تا 24 ساعت پس از تاریخ و زمان ایجاد) ، انگلستان.  مگان مارکل ماه گذشته با پرنس هری ازدواج کرد تا دوشس ساسکس شود و این اولین نامزدی او با ملکه است.  در طول بازدید ، این دو یک پل جاده در Widnes باز می کنند و از The Storyhouse و Town Hall در Chester بازدید می کنند.  (عکس توسط مکس موبی / نیلی / گتی ایماژ)

مگان مارکل در مصاحبه افشاگرانه خود با اپرا روز یکشنبه ، اولین بار ملاقات خود با ملکه الیزابت دوم ، و اینکه این امر نشانگر تغییرات عمیقی است که زندگی او به زودی متحمل خواهد شد ، با جزئیات کامل توضیح داد. اپرا خاطرنشان کرد: “در خانواده همه مادربزرگ مادرپرست است ، که در بسیاری از خانواده ها به ملکه معروف است” ، مگان پاسخ داد: “او یکی از اولین کسانی بود که ملاقات کردم.”

مگان اولین بار هنگام بازدید از ملکه سلطنتی ، محل اقامت رسمی شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن ، با شاهزاده هری ، پرنسس اوگنی و جک بروکسبان با ملکه دیدار کرد. (مگان در واقع اوگنی را قبل از ملاقات با هری می شناخت.) این دو زن و شوهر قصد داشتند در خانه تاریخی ویندزور دور هم جمع شوند که فهمیدند ملکه بعد از مراسم کلیسا در نزدیکی برای ناهار متوقف می شود. مگان گفت: “در اولین باری که با اعلیحضرت ملکه ملاقات کردم تشریفات عظیمی رخ نداد.”

“من فکر کردم که این بخشی از سرگرمی است. فکر نمی کردم این اتفاق در داخل بیفتد.”

با این وجود ، در هنگام عبور از اتومبیل ، اهمیت جلسه غرق شد زیرا هری از مگان پرسید ، “آیا می دانید چگونه کوتاهی کنید؟” او به اپرا گفت ، “من واقعاً فکر کردم که این همان چیزی است که در خارج اتفاق می افتد. من فکر کردم که این بخشی از سرگرمی است. فکر نمی کردم این همان اتفاقی باشد که در داخل اتفاق می افتد. من گفتم:” اما مادربزرگ توست. ” او می رود ، “این ملکه است.” در واقع اولین لحظه ای بود که پنی افتاد. ” مگان در نهایت یاد گرفت که چگونه قبل از ورود به سیستم چگونه کار کند. او گفت: “خیلی سریع آن را جلوی در خانه یاد گرفتم.” “من وارد شدم و او را ملاقات کردم ، و ظاهراً خیلی محکم عمل کردم. آن را به خاطر نمی آورم. سپس ما فقط آنجا نشستیم و گپ زدیم ، و این کار بسیار دوست داشتنی و آسانی بود.”

اگرچه او عادت داشت در اطراف افراد مشهور بازیگر باشد و در لس آنجلس بزرگ شده باشد ، اما مگان خیلی زود متوجه شد که خانواده سلطنتی از شهرت و توجه بسیار متفاوتی برخوردار هستند. وی گفت: “این همان نیست.” “بسیار آسان است ، به ویژه به عنوان یک آمریکایی ،” این افراد مشهور هستند ” نه ، این یک بازی کاملا متفاوت است. “

منبع تصویر: گتی / مکس موبی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>