جزئیات رویداد جهانی پراید مجازی YouTube Originals 2021

[ad_1]

اگرچه بسیاری از محدودیت های قفل شدن کاهش یافته است و امیدوارم که تا 21 ژوئن کاملاً برداشته شود ، اما به احتمال زیاد امسال جشن های پراید 2021 کمی متفاوت به نظر می رسد. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید بهترین زمان را برای جشن ماه غرور داشته باشید. YouTube برای کمک به YouTube Originals در کنار JA Films است ، که برای یک جشن مجازی چند ساعته با اجرای بسیاری از اجراهای ویژه و میزبان ، همکاری کرده اند. این ستارگان پر ستاره شامل تایلر اوکلی ، تریکسی ماتل ، کیم چی ، مونت X تغییر ، میس پپرمینت ، دنالی فاکس و بسیاری دیگر است.

“ما با برخی از افراد زرق و برق دار جامعه چت خواهیم کرد ، شگفتی های موسیقی زنده برگزار می شود و بله من یک آهنگ منحصر به فرد اجرا خواهم کرد!” اولی اسکندر گفت.

به عنوان بخشی از صف آرایی انگلستان ، سالها و سالها و آن گناه است ستاره اولي الكساندر و بازيگر ، نويسنده و كمدي مووان رضوان از يك ميخانه شرقي لندن در حال اجرا هستند كه به يك ميهماني با صداي Loud & Proud تبديل خواهد شد. با کاهش این محدودیت ها در انگلستان ، برخی از دوستانشان در انجمن LGBTQ + از جمله مونرو برگدورف به این دو پیوستند. بسیاری از اجراهای دیگر (از جمله “اجرای بزرگ سورپرایز”) و مهمانان مشهور (که هنوز اعلام نشده است) نیز در این برنامه حضور خواهند داشت.

“من بسیار هیجان زده هستم که میزبان برنامه متنوع خودم با برخی از لباسهای فوق العاده با استعداد LGBTQ + هستم و می خواهم با زیبا و خنده دار Mawaan میزبان باشم! ​​ما با برخی از افراد زرق و برق دار از جامعه چت خواهیم کرد ، شگفتی موسیقی زنده باشید و بله من یک آهنگ منحصر به فرد اجرا خواهم کرد! ” اسکندر گفت.

رضوان گفت: “من بسیار خوشحالم که می توانم در کنار همسر خود اولی نمایش YouTube Originals را انجام دهم. غرور جشن بزرگی از انجمن LGBTQIA + ما است و من واقعاً منتظر یک مهمانی امسال پس از هر اتفاقی هستم.” “ماه غرور برای بسیاری از ما در جامعه زمان مهمی است ، و میزبانی مشترک این رویداد جهانی و نمایش برخی از با استعدادترین افراد کوئر در جهان بسیار هیجان انگیز است! نمی توانم منتظر بمانم همه شما برای یک مهمانی پراید مانند ما که قبلاً هرگز ندیده اید به ما ملحق می شوید – ما تمام توقف ها را می کشیم و بسیاری از شگفتی ها را در پیش رو داریم. ”

فینال این نمایش حماسی با میزبانی دمی لواتو از محلی در لس آنجلس برگزار می شود. آنها با “مهمانان و طرفداران ویژه در حالی که در مورد موضوعاتی مانند هویت کویر ، سلامت روان و مثبت بودن بدن صحبت می کنند ، ملاقات خواهند کرد. انتظار اجرای غافلگیرکننده و خاتمه دادن به یک نمایش نهایی را دارید!” YouTube Originals در بیانیه مطبوعاتی گفت.

برای این رویداد ، YouTube Originals با Akt و The Trevor Project در ایالات متحده همکاری می کند. Akt یک موسسه خیریه ملی بی خانمان جوانان LGBTQ + مستقر در انگلستان است که فضای امنی را برای جامعه LGBTQ + 16-25 ساله فراهم می کند. در طی 30 سال ، Akt به تأمین بیش از 250،000 شب در خارج از خیابان و حمایت از بیش از 50،000 LGBTQ + جوانان در معرض خطر بی خانمانی کمک کرده است. کمک مالی از طریق YouTube Originals ، Akt را قادر ساخته است تا خدمات دیجیتالی خود را برای جوانان + LGBTQ در سراسر انگلیس رشد دهد.

YouTube Pride 2021 از تاریخ 25 ژوئن ساعت 20 در کانال Years & Years آغاز می شود. برای بقیه سرگرمی های شبانه از YouTube Originals دیدن کنید.

منبع تصویر: YouTube Originals

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>