جزئیات مستند جدید بی بی سی امی واینهاوس “10 سال بعد”

[ad_1]

لندن - 27 ژوئن: امی واینهاوس هنگام برگزاری کنسرت 46664 به مناسبت بزرگداشت زندگی نلسون ماندلا در هاید پارک در 27 ژوئن 2008 در لندن ، انگلیس اجرا کرد.  (عکس از دن کیتوود / گتی ایماژ)

یک مستند جدید بی بی سی در مورد زندگی امی واینهاوس تابستان امسال به مناسبت دهمین سالگرد درگذشت وی پخش می شود. مستندی با عنوان “10 سال بعد” “زندگی و میراث” خواننده ای که فقط در 27 سالگی به طرز دلخراشی درگذشت را جشن خواهد گرفت. تاریخ ، چیزی در مورد آن شنیده نشده است ، “بی بی سی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

این داستان عمدتا از طریق مادرش ، جنیس روایت می شود و بخش عمده ای از انگیزه او برای ساخت فیلم به دلیل بیماری ام اس است که می تواند حافظه او را تحت تأثیر قرار دهد. جانیس گفت: “من احساس نمی کنم دنیا ایمی واقعی را ، همان موردی كه من پرورش داده ام ، می شناسد و مشتاقانه منتظر فرصتی هستم كه بتوانم شناختی از ریشه های او و بینش عمیق تری نسبت به امی واقعی ارائه دهم.”

این مستند فیلم هایی را که قبلاً از بایگانی های شخصی و همچنین بایگانی های BBC دیده نشده است پخش خواهد کرد. هنوز تاریخ مشخصی برای این فیلم 60 دقیقه ای منتشر نشده است ، اما می دانیم که امسال این فیلم از بی بی سی دو پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>