جزئیات مستند محافظه کار BBC Britney Spears

[ad_1]

بریتنی اسپیرز ، خواننده پاپ آمریکایی ، در یک مراسم تبلیغاتی در مونیخ ، آلمان 1999. خواننده پاپ آمریکایی بریتنی اسپیرز در یک عکسبرداری تبلیغاتی در مونیخ ، آلمان 1999. (عکس از Fryderyk Gabowicz / اتحاد تصویر از طریق گتی ایماژ)

بی بی سی مستند جدیدی را برای تحقیق در مورد محافظه کاری بریتنی اسپیرز که وی در 13 سال گذشته تحت آن بوده است ، اعلام کرده است. روزنامه نگار Mobeen Azhar حقایقی را در مورد ترتیب قانونی کشف می کند که به پدرش امکان کنترل قانونی امور مالی و شغلی او را می دهد. آژار در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “این فیلم انرژی جنبش #FreeBritney را مورد استفاده قرار می دهد و صنعت ، شایع بودن و قوانینی را که محافظه کاری را تسهیل می کند زیر سوال می برد.”

در این مستند ، آزهر از زادگاه اسپیرز ، کنت وود ، لس آنجلس ، به لس آنجلس سفر می کند و با محافظه کار اسپیرز و همچنین طرفداران جنبش #FreeBritney در مورد این موضوع بحث می کند. آزهر گفت: “من به دنبال حقیقت یافتن چگونگی سرانجام بریتنی اسپیرز ، یکی از بزرگترین ستاره های پاپ روی کره زمین ، به LA رفتم.” “من خودم را در دنیایی از وکلا ، فوق العاده ها و پاپاراتزی ها دیدم و با بسیاری از افرادی که در زندگی بریتنی صندلی ردیف اول را داشته اند وقت گذراندم. این فیلم انرژی جنبش #FreeBritney را مورد استفاده قرار می دهد و صنعت را زیر سال می برد ، فاندوم و قوانینی که محافظه کاری را تسهیل می کند. “

مستند بی بی سی تنها چند ماه پس از آن ارائه می شود قاب بندی بریتنی اسپیرز در NOW TV منتشر شد ، که به بررسی اوایل زندگی حرفه ای او ، رفتار بی امان با پاپاراتزی و همچنین محافظه کاری او می پردازد.

به گزارش بی بی سی ، مستند جدید اسپیرز (که هنوز عنوان تایید شده ای ندارد) قرار است “اواخر همین بهار” از بی بی سی دو پخش شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>