جزئیات و جدول زمانی طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 06 مه: کیم کارداشیان وست و کانیه وست در اردوگاه جشن Met Gala 2019: یادداشت هایی در مورد مد در موزه هنر متروپولیتن در 06 مه 2019 در شهر نیویورک شرکت کردند. (عکس از دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ برای موزه Met / Vogue)

همراهی با کارهای شوخی کارداشیان سخت است ، اما ممکن است همگام بودن با برنامه زمانی طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست حتی دشوارتر باشد. در 19 فوریه ، چندین منبع طلاق زوجین را پس از ماه ها شایعه جدایی تأیید کردند ، و نه ، ما هنوز از این موضوع عبور نکرده ایم. بعد از چهار بچه ، هفت سال ازدواج و نزدیک به دو دهه دوستی ، به نظر می رسید کیم و کانیه برای مدت طولانی در آن کار بوده اند. . . یعنی تا نیمه دوم سال 2020 که شایعات مربوط به مشکلات زناشویی شروع به چرخیدن کرد. احتمال زیادی وجود دارد که طلاق در فصل آخر برگزار شود همگام با کارداشیان، اما اگر نمی توانید صبر کنید تا آن زمان ، در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون کاهش یافته است.

 1. شایعات طلاق شروع به پخش می کند. در 5 ژانویه ، چندین منبع برای صفحه شش گفته می شود که “کیم و کانیه” طلاق قریب الوقوع است. “کیم باعث شد که کانیه به آنجا برود [Wyoming] بنابراین آنها می توانند زندگی جداگانه ای داشته باشند و بی سر و صدا امور را برای جدایی و جدایی مرتب کنند. یکی از افراد داخلی گفت ، او تمام شده است. در همان روز ، کیم تصویری بدون حلقه ازدواج خود را در اینستاگرام منتشر کرد ، اما در نهایت سه روز بعد پست را حذف کرد.
 2. جزئیات بیشتر درباره شایعه انشعاب به دست می آید. به زودی پس از انتشار خبر طلاق قریب الوقوع ، هفتگی ما دلیل گزارش شده از جدایی کیم و کانیه را به اشتراک گذاشت. یک منبع ادعا کرد: “آنها در اوایل ماه دسامبر یک درگیری بزرگ داشتند.” “كانیه به كیم منفجر شد و او واقعاً ناراحت بود. به نظر نمی رسد از این پس اوضاع بین آنها خوب شده باشد.” منبع دیگری برای هفتگی ما ادعا کرد که این دو در مورد یک صفحه نیستند. همانطور که خودی توضیح داد ، “كانیه به مدت زمانی كه كیم به اصلاحات زندان و بچه ها اختصاص داده است حسادت می كند. كانی می خواست خانواده به طور تمام وقت به وایومینگ بروند. این جایی است كه او می بیند این مسیر زندگی خود را می گذراند. زندگی آنها را به طور تمام وقت در وایومینگ مشاهده نمی کنید. ”
 3. منابع ادعا می کنند طلاق دوستانه خواهد بود. در 14 ژانویه ، E! اخبار گزارش داد كه “هيچ خون بدي” بين كيم و كاني وجود ندارد و رابطه آنها “صميمي” است. گفته می شود که یک فرد داخلی افزود: “کیم می خواهد با رفتن به این فصل جدید از زندگی خود احساس آرامش کند و بیشتر در خود و فرزندانش متمرکز شده است.”
 4. منابع ادعا می کنند کیم و کانیه مشاوره ازدواج را ترک کردند. اگرچه گفته می شود که این زن و شوهر از یک مشاور ازدواج ، منبعی برای مردم ادعا كرد كه كیم و كانیه تصمیم گرفتند كه از مشاوره ازدواج در 18 ژانویه صرف نظر كنند. خودی با اشاره به كانیه ادعا كرد: “او این هفته با وكلا برای طلاق صحبت می كند.
 5. Kanye برای اولین بار در ماه ها دیده می شود. در 24 ژانویه ، كانیه دیده شد كه در حال لك كردن هواپیما در LA با همراهانش است ، این اولین باری بود كه او از نوامبر سال 2020 در معرض دید عموم قرار داشت.
 6. جزئیات مالی پدیدار می شود. به گفته یک منبع برای هفتگی ما، گفته می شود که کیم “گفتگوها” را با وکیل طلاق خود در ژوئیه سال 2020 آغاز کرده بود تا “استراتژی خروج” از ازدواج خود را تعیین کند. “کیم تمام دارایی و دارایی های خود و کانیه را آماده تقسیم کرده است ، [and] این منبع در 27 ژانویه یک معامله بسیار عادلانه است. “کیم همه دارایی ها و دارایی های خود را برای تصمیم گیری رسمی برای تشکیل پرونده آماده کرده است.”
 7. کیم به سفر دختران به تورک و کایکوس می رود. در تاریخ 30 ژانویه ، کیم در سفر دختران به ترکها و کایکوس مشاهده شد که شامل دختران کیم ، نورث و شیکاگو ، و همچنین خواهرانش کورتنی ، خلوئه و کایلی بود.
 8. کیم Yeezys را در یک پست اینستاگرامی می پوشد. در حالی که در تعطیلات هستید ، کیم ظاهراً هنگامی که اینستاگرام را در تاریخ 31 ژانویه منتشر کرد ، از کانیه حمایت خود را نشان داد که نشان می داد او با بیکینی و یک جفت Yeezy Foam Runners ژست گرفته است.
 9. به نظر می رسد کیم کمد کانی را تحویل می گیرد. کیم در تاریخ 2 فوریه نمایشگاه جدید Skims خود را در Stories Instagram خود به نمایش گذاشت و طرفداران نمی توانستند توجه کنند که این اتاق شباهت زیادی به نمایشگاه Yeezy سابق Kanye داشت که قبلاً در سریال Netflix دیوید لترمن نمایش داده می شد.
 10. کانی گزارش شده است که بیرون می رود. در تاریخ 3 فوریه ، منابع برای صفحه شش گفته می شود كه كانی 500 جفت كفش (از جمله وسایل دیگر) را از عمارت كالاباس كه با كیم تقسیم كرده بود منتقل كرده است.
 11. گفته می شود کیم و کانیه روز ولنتاین را جدا از هم سپری می کنند. جای تعجب نیست ، مردم گزارش داد که کیم و کانیه 14 فوریه را جشن نخواهند گرفت. یکی از افراد داخلی ادعا کرد: “او جشن بچه های ولنتاین را با بچه ها و خانواده اش برنامه ریزی کرده است.” “او دوست دارد این کار را برای بچه ها خاص کند. او هیچ ارتباطی با کانیه ندارد. بدیهی است که او فقط در آینده متمرکز است.”
 12. كانیه حلقه ازدواجش را دیده است. در حالی که در 17 فوریه در لس آنجلس بود ، از کانیه با پوشیدن یک باند عروسی عکس گرفته شد ، گرچه کیم قبلاً در چندین نوبت و بدون انگشتر خودش دیده شده بود. در همان روز ، منبعی برای مردم ادعا كرد كانه به خوبي از پس تقسيمات بر نمي آيد. خودی ادعا کرد: “کانیه کار خوبی ندارد.” “او مضطرب و بسیار ناراحت است. او می داند که ازدواج به پایان رسیده است و اکنون نمی توان کاری کرد. او همچنین می داند که در کیم چه چیزی را از دست می دهد.”
 13. کیم درخواست طلاق از کانیه را داد. طبق اسناد دادگاه به دست آمده توسط TMZ سرانجام کیم پس از حدس و گمانهای فراوان سرانجام در 19 فوریه درخواست طلاق از Kanye را ارائه داد. صفحه شش همچنین این تقسیم را تأیید کرد و گزارش داد که لورا واسر ، وکیل طلاق کیم ، روزنامه ها را در همان روز انتشار خبر ارسال کرد. به گفته منابع ، کیم خواستار حضانت مشترک قانونی و جسمی چهار فرزند آنها شده است. در همان روز ، منبعی برای سرگرمی امشب مدعی شد طلاق مدتهاست که می گذرد. همانطور که خودی توضیح داد ، “پرونده كیم برای طلاق از كانیه فقط بخشی رسمی از مراحل است. این زن و شوهر مدتی انجام شده اند و مدتی با هم دوست بوده اند. در پایان روز ، كانیه و كیم یکدیگر را دوست دارند. بسیار زیاد است ، اما می دانست که زمان آن فرا رسیده است که ترک شود. فرزندان آنها اولویت اول آنها هستند و مهم نیست که چه چیزی رابطه مثبت آنها را حفظ خواهد کرد. “
 14. کیم شاید از طریق Stories Instagram خود پیامی ارسال کند. در 22 فوریه ، کیم یک داستان IG را منتشر کرد که شامل آهنگ “مجوز رانندگی” از اولیویا رودریگو بود و طرفداران فکر می کردند که او ممکن است پیامی را در مورد چگونگی کنار آمدن با تصنیف جدایی ارسال کند.
 15. کیم با دوستانش بیرون دیده می شود. با توجه به عکس های به دست آمده توسط هفتگی ما، کیم در 23 فوریه برای یک شب در شهر با دوستانش بیرون رفت.
 16. منابع ادعا می کنند کیم نگران کانیه است. منبعی برای سرگرمی امشب گفته می شود که در تاریخ 2 مارس کیم نگران رفاه سابق خود در میان طلاق است. این منبع گفت: “طلاق برای او دشوار بوده است ، اما دانستن اینکه او به بچه های کوچک خود دسترسی دارد و حضانت را تقسیم کرده است ، انتقال را آسان تر می کند.” خودی همچنین اشاره کرد که همه چیز برای کیم تسکین دهنده بود ، و اضافه کرد ، “او از دیدن آن فصل خوشحال است. او می داند که آن چیزی است که برای او و خانواده اش سالم ترین است و آماده است این سختی را پشت سر بگذارد. علنا و شخصاً “
 17. منابع ادعا می کنند کیم خانه را نگه می دارد. به گفته یک منبع برای هفتگی ما، کیم عمارت خود و کانیه کالاباس را در طلاق به دست می آورد. این منبع در 3 مارس ادعا کرد: “او زندگی خود را در آنجا ساخته و خانه اصلی فرزندانش است.” هرگز سوالی پیش نیامده بود – کیم قصد داشت خانه را نگه دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>