جزئیات و عکسهای زیبایی Flannels در فروشگاه

[ad_1]

Flannels Beauty فرود آمده است و خریدهای زیبایی هرگز مجلل تر نبوده اند – به ما اعتماد کنید ، هر آنچه را که بخواهید در یک مقصد خرید زیبایی داشته باشید.

چشم انداز زیبایی فلانلز به دلیل کمبود زیبایی لوکس در انگلستان در خارج از لندن متولد شد. به همین دلیل اولین مقصد زیبایی Flannels در فروشگاه در Sheffield Meadowhall است که در 19 ژوئیه افتتاح می شود. هرچند انتظار پیدا کردن سالن زیبایی منظم را ندارید. “حمل و نقل زیبایی” فلانلز شامل مارک های چندگانه با قیمت های مختلف است ، از جمله شارلوت تیلبری ، لا لابو ، مورف ، ناتاشا دنونا ، شانل ، گوچی بیوتی ، نودستیکس و آگوستینوس بادر ، علاوه بر پاتریک تا – آجرهای منحصر به فرد و ملک نام تجاری ملات.

با هدف ارائه یک مقصد زیبایی مغازه ای بی طرف ، همچنین می توانید جدیدترین روندهای زیبایی را با مشاوره و توصیه های خنثی از برندهای متخصص زیبایی Flannels در Beauty Bar همراه با یک قهوه یا گاز بخورید.

اگر کمی بیشتر به یک تجربه شخصی نیاز دارید ، می توانید از خدمات شخصی و خدمات دربانوی “Beauty Starring You” کاملاً متناسب با نیازهای خود بهره مند شوید. و فراموش كنید كه مجبورید در اطراف فروشگاه برای پیدا كردن هزینه ها ، تله بزنید ، حتی گزینه ای برای استفاده از iPad به جای نرم افزار وجود دارد. علاوه بر این ، این فروشگاه دارای اولین “اتاق های تغییر لباس” در جهان است که دارای یک فضای خصوصی برای آزمایش و آزمایش زیبایی است.

شفیلد فقط آغاز کار است. دو فروشگاه دیگر قرار است امسال افتتاح شوند. اولین بار در لستر و دوم در لیورپول – فروشگاه عظیم 120،000 فوت مربع در پاییز. فروشگاه جدید پیش رو را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>