جزایر سابق عشق در مورد سلامت روان و شمول در نمایش

[ad_1]

درست مثل آن ، از 28 ژوئن ، جزیره عشقسوراخ شکلی در قلب ما پر شده است ، و مانند بسیاری از فصول گذشته ، امسال ، بیش از هر زمان دیگری ، شاهد موارد قبلی هستیم جزیره عشق شرکت کنندگان در مورد تجربیات خود در این برنامه و تأثیر آن بر آنها صحبت می کنند. بحث پیرامون بهداشت روان و جزیره عشق یکی از مواردی است که در سالهای اخیر به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است ، زیرا استانداردهای مراقبت از ITV به دلیل عدم حمایت و حمایت از شرکت کنندگان در نمایشگاه مورد انتقاد قرار گرفته است.

جزیره عشق کارولین فلاک ، مجری برنامه ، به طرز فجیعی در سال 2020 با خودکشی درگذشت ، یک سال پس از مرگ مایک تالاسیتس توسط خودکشی در سال 2019 و سوفی گرادون در سال قبل ، بسیاری از آنها خواستار تهیه کنندگان شدند تا حمایت بیشتری از افراد حاضر در این برنامه و خانواده هایشان ارائه دهند.

ماه گذشته ، قبل از فصل هفت ، ITV پروتکل های مراقبت خود را برای عموم منتشر کرد ، جزئیات برنامه های رفاهی در حال اجرا با هدف حمایت از جزیره عشق شرکت کنندگان قبل ، در حین و بعد از فیلمبرداری. اما بسیاری از آنها تعجب می کنند که آیا کافی است – شامل سایر رقیبان نیز می شود.

مسابقاتی که فعالانه در مورد تجربیات خود صحبت کرده و بینش داده اند که واقعاً شرکت در این مسابقه چگونه است ، می توان به اولیویا اتوود ، امبر رز رز گیل ، الکس جورج و اخیراً نایل اسلم اشاره کرد. ادامه مطلب را بخوانید تا از خوب و بد بودن آنها در مورد سهیم شوند جزیره عشق تجربه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>