جزیره عشق بطری های آب جدید را در فروشگاه جزیره لاو منتشر می کند

[ad_1]

اخبار جزیره عشقسرانجام مجموعه تابستانی آینده اعلام شد و با بازگشت این نمایش در 28 ژوئن ، برخی از محصولات کاملا جدید عرضه می شود. بطری آب رسمی جزیره عشق (20 پوند) برای امسال تغییر فانتزی داشته است و ما به طور جدی درگیر آن هستیم. بطری های به روز شده که با یک نازک تر و ظریف تر و مات براق ساخته شده اند ، دارای بدنه ای از جنس استنلس استیل دو جداره هستند که آنها را برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب می کند.

ویل ون رست ، مدیر بازی ها ، زندگی و کالاهای ITV ، گفته است که ” جزیره عشق بطری آب یکی از قابل تشخیص ترین موارد در هر برنامه تلویزیونی است و با موفقیت بینندگان روبرو شده است. امسال به آنها یک تازه سازی داده ایم و آنها دوباره در ویلا بازمی گردند و برای استقبال علاقمندان از نمایش تابستان در دسترس علاقه مندان است. “همراه با بطری جدید ، جزیره عشق در این فروشگاه همچنین کیف حمل بار ، کیف های شستشو ، روپوش ، چمدان های بزرگ و بزرگ به اندازه کابین ، بطری های کودک و قاب های تلفن وجود دارد که همگی برای شخصی سازی با قلم چرخان امضا موجود است.


بطری آب جزیره رسمی

بطری آب جزیره رسمی

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>