جزیره عشق در نمایش باید کارهای بهتر برای زنان سیاه پوست انجام دهد

[ad_1]

از ITV StudiosLove Island: SR5: Ep1 در ITV2 تصویر شده: زوج ها: امی و آنتون ، یواند و مایکل ، لوسی و جو ، آنا و شریف و امبر و کالوم. این عکس (C) ITV Plc است و فقط برای اهداف ویراستاری قابل تولید است مستقیماً در ارتباط با برنامه یا رویدادی که در بالا ذکر شد ، یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که باعث تغییر ظاهر بصری شخصی شود که توسط ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب شناخته شده است.  این عکس بدون اجازه صریح و کتبی ITV Picture Desk نباید به هیچ شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری پیوسته یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052

جزیره عشق سری 7 به خوبی در حال انجام است و اگرچه باید تغییرات زیادی برای پخش آن در سال جاری ایجاد شود (این نمایش در سال 2020 به دلیل COVID-19 لغو شد) ، اما تجربه های نه چندان خوشایند شرکت کنندگان مسابقه زنان سیاه نشان می دهد همان هیچ رازی نیست که نمایش این سریال از زنان سیاه پوست مورد توجه بسیاری از مکالمات آنلاین قرار گرفته است. درست قبل از پخش سریال فعلی ، با توئیتی روبرو شدم که به بینندگان سیاه پوست گفته دیگر نگرانی خود را درباره رفتار با زنان سیاه پوست در این برنامه نشان ندهند و فقط از این سرگرمی لذت ببرند. اگرچه این دیدگاه یک فرد بود ، اما “سرگرمی” غیرممکن است وقتی که زنان سیاهپوست به طور باورنکردنی سختی را در تلویزیون ملی می گذرانند زیرا خواستگارهای بالقوه آنها را نادیده گرفته اند. و در حالی که جزیره عشق یک نمایش تلویزیونی است ، با چالش ها و جبران های مداوم بیشتر در مورد ایجاد درامی که روابط واقعی را به وجود می آورد ، تجربیات زنان سیاه پوست به عنوان یک یادآوری محکم در مورد آنچه بسیاری از زنان سیاه پوست مجرد در صحنه دوست یابی در دنیای واقعی با آنها سر و کار دارند ، است.

جامعه آموخته است که اهمیت نمایندگی را تضعیف نکند. با حوادث سال گذشته که بر صفحه نمایش ها و شبکه های خبری اجتماعی ما حاکم بودند ، سال 2021 بود جزیره عشق فرصت طلایی تهیه کنندگان برای تغییر روایت یک بعدی مربوط به تجربیات زنان سیاه پوست در نمایش. بارها و بارها ، ما دیده ایم که زنان سیاه پوست در طول فرآیند جفت شدن انتخاب نمی شوند ، و این باعث شده است که آنها احساس اعتماد به نفس داشته باشند. در سال 2018 ، سمیرا موتی ، اولین شرکت کننده در مسابقات سیاه ، در حالی که توسط فرانکی شکست دهنده خود رد شد ، اشک ریخت. سال بعد ، یوانده بیالا و برنده سریال امبر گیل هر دو بدون هشدار در یک جبران شوک ریخته شدند و هر دو را مضطرب و گریه کردند.

مطلوبیت زنان سیاه تاریخ انقضا ندارد و این یک پیام واقعاً مضر است که باید در آنجا منتشر شود.

سری 7 سری دوم از جزیره عشق که من تماشا کرده ام ، و معتقدم که این نمایش هنوز یک مشکل بزرگ در مورد نمایش زنان سیاه پوست دارد. در ابتدای این مجموعه ، راشل و کاز تنها دو زن سیاه پوست در این برنامه بودند و در چندین نوبت ، شاهد این بودیم که آنها با مشکلات مشابهی که گریبانگیر رقیبان قبلی بود ، دست به گریبان بودند. قرار ملاقات باید یک تجربه سرگرم کننده باشد ، به خصوص هنگامی که شما در حال شناختن فرد جدیدی هستید ، جای تأسف دارد که ما مجبور شده ایم ببینیم که دو زن سیاه پوست با شک و تردید مصرف می شوند که تقریباً به نظر می رسد شادی را از زمان حضور در برنامه می گیرد. راستش را بخواهید ، بعضی اوقات تماشای این برای من ناراحت کننده بوده است. در مقابل ، این حتی به تجربیات شرکت کنندگان زن سفیدپوست نزدیک نمی شود جزیره عشق، که بیشتر مورد جستجو و تعجب از ظاهر خود قرار می گیرند.

تاکنون در طول سریال 7 ، یک تلاش ناصواب از سوی تهیه کنندگان برای تغییر بالقوه تجربیات منفی وجود داشته است که زنان سیاه پوست در این برنامه عادت کرده اند ، و این زمانی بود که راشل به ویلا آمد و 24 ساعت به او فرصت داده شد تا تصمیم بگیرد که چه کسی می خواهد زوج شود با به عنوان یک زن سیاه پوست ، تماشای اوضاع ناراحت کننده بود ، زیرا می دانستم که فقط به زمان احتیاج است که راشل به همان سرنوشت سایر رقبای قبلی دچار شود. قرار دادن یک زن سیاه پوست در موقعیتی که دو مرد مجبور شوند 24 ساعت برای جلب توجه او صرف نظر کنند تا بتوانند خود را از حذف نجات دهند ، حرکتی بود که ITV فکر می کرد این نبود. مطلوبیت زنان سیاه تاریخ انقضا ندارد و این یک پیام واقعاً مضر است که باید در آنجا منتشر شود. بدبین در من می دانست که اوضاع پایان خوبی نخواهد داشت ، زیرا او صریحاً برای کنار آمدن با واقعیت یک طرفه بودن تلاش می کرد.

تجربه کاز اندکی متفاوت است ، زیرا او در ابتدای سریال با توبی همراه بود. در ابتدا این امید وجود داشت که بالاخره یک زن سیاه پوست تجربه مثبتی را در این برنامه تجربه کند ، اما وقتی تربی گفت که توبی به کاز گفت که “انرژی” او را مجذوب خود کرده است ، ترک ها شروع می شوند. تماشای اینكه یك زن سیاه پوست زیبا به یك ویژگی شخصیتی تبدیل می شود ، به دلیل کلیشه های زیادی كه طی این سال ها باید بر آنها غلبه كرده بود ، سخت بود. در مورد زنان سیاه پوستان چیزهای زیادی برای دوست داشتن و قدردانی وجود دارد ، بنابراین وقتی زنان سفیدپوست به عنوان “خیره کننده” و “جذاب” توصیف می شوند ، در حالی که زنان سیاه پوست به عنوان “مثبت” ، “قوی” ، “مستقل” یا “سستی” توصیف می شوند “، هیچ سوالی وجود دارد که ما نادیده گرفته شده است. من را اشتباه نگیرید ، تعریف و تمجید از شخصیت کسی خوب است ، اما همه ما تا حدی به نوعی اعتبار سنجی خارجی اعتماد می کنیم (بیشتر به دلیل این سن رسانه های اجتماعی است که در آن زندگی می کنیم) ، و زنان سیاه از این موارد مستثنی نیستند احساسات این که “شخصیت” احساس تحقیر می کند ، به معنای ضمنی است.

جزیره عشق تولید کنندگان باید خود را با این واقعیت آشنا کنند که زنان سیاهپوست تجربه روابط مثبتی دارند

مردان شرکت کننده حق انتخاب خود را دارند ، اما س questionال اساسی در اینجا این است که چرا تهیه کنندگان این برنامه قادر به یافتن مردانی نیستند که زنان سیاه پوست را جذب خود کنند ، صرف نظر از نژاد آنها؟ اگر این کاری است که آنها قادر به انجام آن نیستند ، پس زمان آن رسیده است که زنان سیاه پوستی که به دنبال عشق هستند دو بار فکر کنند. واقعیت خشن این است که زنان سیاه پوستی که ادامه می دهند جزیره عشق و بسیاری دیگر از نمایش های همسریابی ، چه در صورت آگاهی از آن ، چه در صورت خیر ، در صورت خود خیره می شوند. تا زمانی که کاری برای تغییر روایت فعلی انجام شود مبنی بر اینکه زنان سیاه پوست مورد پسند ، دوست داشتن و مطلوب نیستند ، جزیره عشق همیشه برای من ناراحت کننده است

نمایش های دوستیابی باید راهگشای تنوع و نمایندگی باشد ، اما در عوض آنها تصمیم گرفته اند از کلیشه های فوق العاده مضر استفاده کنند. زنان سیاه پوست روابط طولانی مدت و رضایت بخشی دارند و این باید به خوبی در صفحه نمایش نشان داده شود. بسیاری از ما نمونه های مثبتی از روابط را از والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگ یا سایر افراد جامعه خود دیده ایم. برای اینکه زنان سیاه پوست در نمایش های دوست یابی به درستی نمایش داده شوند ، جزیره عشق تولید کنندگان باید خود را با این واقعیت آشنا کنند که زنان سیاهپوست تجربه روابط مثبتی دارند. آنها از دسترس ما دور نیستند و این ایده باید دیگر با ملت به اشتراک گذاشته نشود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>