جزیره عشق پل ناپ در ویدیوی بریتنی اسپیرز

[ad_1]

وقتی صحبت از جزیره عشق به نظر می رسید همه شرکت کنندگان در سال 2018 ادعای شهرت دارند ، از یک ستاره West End تا مشهور شدن در Insta. با این حال ، هنگامی که مشخص شد وی یک بار بریتنی اسپیرز را محکوم کرده است ، پاول ناپس ، جزیره نشین ، همه را یک نفره کرد. بله شما آنرا درست خواندید.

در سال 2016 ، نجار / مدل 31 ساله از بورنموث یکی از مردان خوش شانس بود که برای فیلم در بخار بریتنی برای تک آهنگ “Make Me …” انتخاب شد که در آن می توان بوسیدن این دو را مشاهده کرد. پاول توضیح داد: “من و بریتنی کمی دوست بودیم.” “من در هنگام ساخت فیلم کاملاً خوب او را شناختم.”

از آنجایی که پاول اعتراف کرد که بوسه ای با ستاره پاپ مشترک دارد ، ویدئوی “Make Me” بیش از 1.1 میلیون بازدید اضافی داشته است که نزدیک به 600،000 بازدید از اواخر قسمت دارد. به نظر می رسد حتی بریتنی اسپیرز هم نمی تواند فرار کند جزیره عشق تب. به فیلم بالا نگاهی بیندازید تا ببینید این دو چقدر با هم آشنا شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>