جزیره عشق 2021: 7 لحظه مهم از کازا آمور

[ad_1]

بالاخره زمان Casa Amor فرا رسید و ناامید نشد – و طولی نکشید که درام نیز شروع شد. صبح زود ، جزیره عشق پسران ویلایی با فرار مخفیانه (احتمالاً در جاده) به نمادین کازا آمور ، مورد آزمایش قرار گرفتند تا روابط خود را به آزمایش بگذارند. هر چند به نظر می رسید که یک زن و شوهر بزرگترین آزمایش را پشت سر گذاشته اند ، و طرفداران این نمایش همه جا آماده بودند تا موهای خود را بریزند. به نظر می رسید لیام و میلی بسیار قوی پیش رفته اند ، اما یک لغزش منجر به حدود پنج یا شش مورد دیگر شد و اکنون لیام اساساً از میلی درخواست بخشش می کند.

به غیر از لیام و میلی ، کازا آمور (بار دیگر) سر توبی را دید ، جیک بچه ها را به تقلب واداشت (ظاهراً برای گرفتن آن 50 هزار جایزه شیرین) ، و تایلر که یکبار شیفته ما بود ، کاز را به طرف مقابل پرت کرد. مورد علاقه جدیدش ، کلاریس. به جرات می توان گفت که در روزهای گذشته اتفاقات زیادی افتاده است و گاهی اوقات دشوار بوده است که از آخرین اخبار مطلع شوید. برای اطمینان از اینکه همه در جریان هستند ، ما مهمترین لحظات را از Casa Amor امسال جمع آوری کردیم که این سری را تغییر داد جزیره عشق تا ابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>