جسیکا دبرا در مورد راه اندازی مارک آرایش خود ، توسط جس دی

[ad_1]

توسط جس دی

غالباً ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط براساس رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیتی ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد است. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم ، بنابراین آنها می توانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی را درباره چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. دنیا به سمت بهتر بعدی بعدی: جسیکا دبرا ، بنیانگذار مارک زیبایی او توسط جس دی ، یک دامنه لوازم آرایشی بی رحمانه برای همه رنگ پوست ایجاد شده است.

عشق من به زیبایی از کودکی شروع شد. من همیشه عاشق تماشای مادر آماده ام بودم. او همیشه با ظاهر متفاوت آرایش آزمایش می کرد. ظهور من در صنعت اما تصادفی بود.

من توسط جس دی خلق کردم زیرا می خواستم همه زنان احساس زیبایی و نماینده داشته باشند.

در سال 2011 ، وبلاگ نویسی می کردم ، و تصمیم گرفتم که می خواهم درباره زیبایی برای زنان پوست تیره یاد بگیرم. من تصمیم گرفتم علاقه و علاقه خود را در این زمینه از طریق وبلاگ و حساب اینستاگرامم در آن زمان به نمایش بگذارم. من نمی دانستم که می خواهم چه کاری انجام دهم ، اما می دانستم که می خواهم تغییری در دنیای زیبایی ایجاد کنم. من دوست داشتم زنانی که توسط صنعت زیبایی نمایندگی نمی شوند صدا داشته باشند و احساس دیده شوند. به همین دلیل ، با در نظر گرفتن قابلیت دسترسی و دستیابی ، By Jess D. را راه اندازی کردم. من می خواستم زنان قادر به تهیه آرایش با کیفیتی باشند که بدون ظلم نیز باشد ، و من می خواهم که همه زنان احساس زیبایی و نماینده داشته باشند.

تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شد [of launching my own brand]. من قبل از شروع کار از چند قانون آگاهی نداشتم! من به عنوان بازاریاب دیجیتال کار می کنم ، بنابراین دنیای تجارت الکترونیکی و تولید لوازم آرایشی برای من بسیار جدید بود. من همچنین باید به سمتی که می خواستم برند به آن سمت برود فکر کنم و در ابتدا چند شکست وجود داشت. حدود سه سال طول کشید ، اما خوشحالم که می گویم By Jess D هنوز اینجا است و در حال پیشرفت است.

توسط رژ لب های جس دیمنبع تصویر: توسط جس دی

چیزی که جس دی را از سایر مارک های آرایشی موجود متمایز می کند این است که بسیاری از رژ لب ها و براق کننده های لب موجود در بازار یا به اندازه کافی رنگدانه نیستند ، به موهای شما می چسبند یا ماندگاری زیادی ندارند. خوشبختانه این برند با استقبال خوبی روبرو شده است و مشتریان ما برای محصول واقعاً ارزش قائل هستند. این باعث خوشحالی من شده است ، زیرا وقتی کار من با جس دی شروع به کار کردم ، دوست داشتم مشتریانم (که من آنها را #ByJessDFam می نامم) احساس کنند که رژ لب های من چهره آنها را برجسته می کند. کمی رژ لب می تواند معجزه کند و من می خواستم زنان ، بدون توجه به رنگ پوست ، این جادو را تجربه کنند.

کمی رژ لب می تواند معجزه کند و من می خواستم زنان ، بدون توجه به رنگ پوست ، این جادو را تجربه کنند.

اجرای این کار با 9-5 سخت به اثبات رسیده است ، اما لحظاتی وجود دارد که کاملاً 100 درصد ارزش دارد. به عنوان مثال ، وقتی یکی از سایه های ما ، کیک رام ، کمتر از دو هفته پس از راه اندازی وب سایت فروخته شد ، من باور نمی کردم. همچنین ، هنگامی که مشتریان نظرات پنج ستاره را در وب سایت ترک می کنند ، من بسیار خوشحال می شوم. من فکر می کنم بخشی از موفقیت ما را می توان ناشی از این واقعیت دانست که ما واقعاً از نظر رنگی بزرگ هستیم – هدف من این است که از رنگ هایی استفاده کنم که متناسب با رنگ های مختلف پوست باشد – و از آنجا که کیفیت و مقرون به صرفه بودن در قلب مارک تجاری است.

توسط جس D توسط نشریات عمده در صنعت زیبایی شناخته شده است. ما در برجسته شده ایم سبک و گفتگوی زیبایی قهوه ای، اما نام تجاری بدون مشتریان امروز نخواهد بود. من همچنین در حال کار بر روی یک چیز بسیار هیجان انگیز برای نام تجاری هستم ، بنابراین واقعاً چشم به راه آینده ای هستم.

توسط جس دی

منبع تصویر: https://www.byjessd.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>