جسیکا سولا و اولیویا ولش در ترسناک سری جدید آمازون

[ad_1]

PNCC

وحشت آخرین سری از Amazon Prime Video است و باید اعتراف کنیم که این یک ساعت گیرا است. این مجموعه بر اساس مجموعه کتاب های لورن الیور و در شهر کوچک کارپ ، تگزاس واقع شده است ، گروهی از دانش آموزان را دنبال می کند که به امید کسب جایزه 50 هزار دلاری در یک چالش بسیار خطرناک شرکت می کنند. ستاره های نمایش پوست بازیگر جسیکا سولا در کنار خانواده مدرناولیویا ولش ، که نقش بهترین دوستان ناتالی و هدر را بازی می کند. ما هر دو را فهمیدیم تا از همه چیزهایی که می توان در مورد سری جدید جدید دانست ، مطلع شد.

آماده شدن برای نقشی در اقتباس کتاب از تلویزیون معمولاً چالش هایی دارد و برای سولا ، وحشت از این قاعده مستثنی نبود. وی به POPSUGAR گفت: “من كتاب را قبلا نخوانده بودم – من فقط با خلبان مستقیم رفتم” ، و افزود كه “من فقط با كار كردن در صحنه ها و قوس [my character Natalie] می رود از طریق. کار با لورن الیور نیز بسیار مفید بود زیرا شخصیت ناتالی همان چیزی نیست که در کتاب وجود دارد. من کتاب را در نیمه راه تیراندازی خواندم ، و بسیار جالب بود که می دانستم – در آن لحظه فعلی – بخشی از جهان هستم که می خوانم. “ولچ قبل از فیلمبرداری کتاب را خواند و اشاره کرد که” کتاب بسیار متفاوت است از نمایش. این نقش شامل صحبت های زیادی با لورن بود ، که بسیار عالی بود ، زیرا او بسیار درگیر بود و مغز همه چیز بود. “

این نمایش حول برخی دوستی های پیچیده زنانه ، به ویژه بین شخصیت های ناتالی و هیتر متمرکز است ، زیرا هر دو در چالشی که آنها را در مقابل یکدیگر قرار می دهد با هم رقابت می کنند. “ناتالی گاهی اوقات مقداری آب گرم می گیرد زیرا شما مانند” کجا هستید. ” [her morals] دروغ؟’ من به این فکر کرده ام ، و حدس می زنم در آن سن ، یک عنصر رقابتی وجود داشته باشد [to friendship]، اما بعد احساس کردم که ناتالی کاملاً عاشق و وفادار به هدر است. من فکر می کنم آنها به یکدیگر احترام می گذارند ، و او واقعاً می خواهد کاری را برای منافع بیشتر انجام دهد. سولا توضیح داد: او این کار را به روشی انجام خواهد داد که شما فکر نکنید لزوماً بهترین کار است ، اما برای او این مورد “من برای ادامه کار هر کاری می کنم” انجام می دهد.

PNCC

ولچ همچنین خاطرنشان کرد که او و سولا در زندگی واقعی بسیار نزدیک هستند ، که در طول فیلمبرداری برخی از صحنه های پیچیده بسیار به آنها کمک کرد. “اوقات سختی بود قبل از فیلمبرداری با همه چیز صحبت کنید “، او به ما گفت.

سولا اضافه کرد که “معمولاً وقتی این س getال از من می شود ، در ذهنم شبیه می شوم ،” خوب ، من با اولیویا بهترین دوست هستم ، بنابراین همه چیز خوب است. “بنابراین وقتی برنامه را تماشا می کردم ، مثل او ، می بینم. “اما من چطور با ناتالی و انگیزه هایش برای نمایش آماده شدم ، شما باید سعی کنید تا آنجا که ممکن است همدل باشید. ممکن است گذشته او به این نتیجه برسد که چرا او چنین کاری کرده است. من اولیویا را خیلی دوست داشتم. مثل اینکه ، “خوب ، او می خواهد از او محافظت کند. و او فکر می کند که این تنها راه است.”

برای کسانی که کتاب را نخوانده اند ، ولش می گوید که این سریال یک سواری وحشی است. “چیزهای زیادی برای انجام وجود دارد ، چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد ، رفتن و سر و صدا کردن. این یک نمایش در مورد نوجوانان است و یک شرایط واقعا دیوانه وار و انجام این بازی – این تمثیلی است. فکر کنید اگر وارد شوید و به آنچه در این نمایش کاهش می یابد متعهد باشید ، واقعاً خیلی سرگرم کننده است – من این کار را از نزدیک دنبال خواهم کرد! ” از نظر فصل دوم ، ما امیدواریم که یک فصل وجود داشته باشد ، اما هنوز چیزی تایید نشده است. وقتی سولا از او س askedال شد ، گفت که “من خیلی دوست دارم ، اما ما چیزی نمی دانیم” و ولش اضافه کرد که “به ما می گویند ،” ایده هایی وجود دارد “، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

وحشت برای تماشای فیلم Amazon Prime Video از 28 مه در دسترس است.

منبع تصویر: آمازون پرایم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>