جسیکا پریش در مارک موهای فرفری خود Shedid & Parrish

[ad_1]

منبع تصویر: هالی رن

اغلب اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، ابراز جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. بعدی: جسیکا پریش ، بنیانگذار نام تجاری موهای فرفری Shedid & Parrish.

من مدت زیادی تلاش کردم تا محصولات مناسب مو ، آرایشگر مناسب و اطلاعات مناسب در مورد موهای خود را پیدا کنم. من نژاد مختلط هستم و فرزندخوانده هستم ، بنابراین موهایی دارم که از کسی می داند از کجا و والدینی که واقعاً نمی دانند چگونه از آنها مراقبت کنند. من آزمایشات و خطاهای زیادی را پشت سر گذاشتم و همانطور که می توانید تصور کنید ، در نتیجه به عنوان یک دختر جوان اعتماد به نفس زیادی نداشتم.

راستش را بخواهید ، نه تنها تعداد محصولی که امتحان کرده ام ، بلکه از همه متفاوت نیز خنده دار است انواع از محصولاتی که امتحان کرده ام من با گفتن این حرف تقریباً سرم را با شرم آویزان می کنم ، اما من قبلاً روغن بچه را به عنوان کمک کننده برای حالت دادن به موهایم می انداختم. من از وازلین در موهایم به عنوان کمک کننده برای حالت دادن استفاده کردم. من موهایم را می شستم ، و سپس وان های وازلین می زدم زیرا ، در آن زمان ، من از Black & White نیز استفاده می کردم که مارک موم پوماد است و نه تنها دقیقاً همان بافت وازلین بود ، اما همچنین حاوی بنزین بود ، بنابراین من فکر کردم که این همان چیز است. و همه این چیزهایی که استفاده کردم هیچکدام برای موهای من مفید نبود. اما من نمی دانستم به چه چیزی احتیاج دارم زیرا در روزهای گذشته ، شما یا محصولات موی آفرو داشتید یا محصولات موی اروپایی داشتید. شما کرل اروپایی نداشتید [products]، یا ، چون چنین چیزی وجود نداشت [on the market] هنوز.

احتمالاً حدود سه سال پیش بود که تصمیم گرفتم سرانجام نحوه مراقبت از موهایم را بفهمم. یکی از دوستانم در حال گذراندن موهای طبیعی خود بود و من واقعاً چیز زیادی در مورد آن نمی دانستم. من هنوز از این مارک ها استفاده می کردم که خیلی برای موهای من مناسب نیست ، بنابراین شروع به استفاده از شستشوی مشترک و مواردی از این دست کردم و در طول مسیر ، من واقعاً علاقه مند شدم و می خواستم بیشتر بدانم.

منبع تصویر: Shedid & Parrish

در همان زمان ، من وقت زیادی را نیز در آمریکا می گذراندم – زندگی کاری من به این معنی بود که سه سال را در ایالت های مختلف کار کردم – و محصولات موی بیشتری را برای فر و مخلوط کردن در آنجا دیدم. و آنچه شگفت آور بود این است که بسیاری از آنها کیفیت خوبی نداشتند و حاوی مواد کاملاً مخربی بودند. اما من خیلی تلاش کردم – خریدن آنها ، استفاده از آنها ، فهمیدن اینکه چیزی کمی از من است و خرید مورد دیگر. این یک آزمایش مداوم بود ، که در نهایت پایگاه خوبی برای من ایجاد کرد تا بدانم: “خوب ، من به این نوع ماده آرایش و آن نوع عامل تهویه نیاز دارم.”

و قبل از آن در واقع ، من یک MBA اجرایی انجام دادم ، و در آن کلاس با یکی از همکارانم – او یک زن سیاه پوست است که در آن زمان موهای خود را در محل قرار داده بود – ما در مورد این صحبت کردیم که چرا هیچ یک از ما نمی تواند موهای خود را بدست آورد انجام شده [at salons]؟ این اشتباه است. و البته ، ما در محیطی هستیم که در مورد کارآفرینی ، رهبری و همه این موارد صحبت می کنیم و فکر می کنم این فقط در ذهن من جای گرفت و مثل این بود که: “من کل این موضوع را صحبت کردم زندگی. من باید کاری در این باره انجام دهم. ” و من فکر می کنم همه آن بیت های کوچک بود که باعث شد من به اینجا بروم و نام تجاری موهای فرفری خودم را راه اندازی کنم.

برنامه های آینده من برای این شرکت چیست؟ خوب ، سلطه برای فرها.

برنامه اصلی وقتی که من چشم انداز تجارت را تعیین کردم این بود که می خواستم Shedid & Parrish یک فروشگاه یک طرفه برای هر کس فر باشد. و این واقعاً به معنای یافتن ما در خیابان های بزرگ است. که ما زنجیره ای از آرایشگاه های موی فر دارای بافت هستیم ، بنابراین می توانید بیایید و موهای خود را ببینید ، می توانید محصولات بخرید ، و می توانید دانش کسب کنید. بنابراین بدیهی است که محدوده موجود در آن باید محدوده ای با کیفیت سالن در همه موارد برای شستشو ، وضعیت و سبک باشد. اما بعداً وقتی به COVID رسیدیم و خیابان های متاسفانه تعطیل شدند ، بنابراین تلاش برای افتتاح سالن چندان منطقی نبود – اما ما همچنان در محدوده کار کردیم و توانستیم آن را در ماه مارس راه اندازی کنیم.

برنامه های آینده من برای این شرکت چیست؟ خوب ، سلطه برای فرها. آنچه من واقعاً می خواهم این است که فرها یک چیز نباشند. شما فقط باید بتوانید به هر مغازه ، خیابان بزرگ ، هر چیز دیگری بروید ، و خدمات شما به همان روش مقایسه ای یا همکار موی صاف شما انجام می شود. این در نهایت همان چیزی است که من می خواهم. و خواه من سالن شخصی خود را شریک نکنم ، و نه شریک زندگی با یک سالن ، قطعاً می خواهم در خیابان بزرگ آن فضای سالن باشم.

مکان ایده آل من برای یک سالن می تواند مرکز لندن ، در کاونت گاردن باشد. اما به طور یکسان ، اگر کاملا صادق باشم ، من برایتون ، کنت و آکسفورد خواهم بود ، زیرا در مرکز لندن یا هر شهر مرکزی ، ما آرایشگاه هایی با موهای فرفری داریم و آرایشگرهای موی فر هم داریم ، من هنوز هم فکر می کنم این چالش برانگیز است زیرا آنها معمولاً برای موهای Black Afro یا برای موهای اروپایی هستند و یک بار دیگر ، همه ما در جعبه ها جای نمی گیریم). اما دقایقی که از لندن بیرون می آیید و به شهرهای دانشگاه می روید ، هیچ چیز وجود ندارد. به عنوان مثال یکی از خواهرزاده های دوستم ، که در آزمایشات محصولات Shedid & Parrish با ما کار می کرد ، وی در دانشگاه برایتون بود و برای اینکه قبل از رفتن موهایش را مرتب کند باید به پکهام برود زیرا نمی توانست وقتی مدرسه بود موهایش مرتب شود. و شما فکر می کنید ، این دیوانه است.

شخصاً ، برای رفع این شکاف در دنیای سالن ، معتقدم که همه چیز حول آموزش است. بنابراین می ترسم که در حال حاضر آموزش صنعت سالن سازی از نظر آنچه برای مو لازم است کمی عقب باشد. آموزش در مورد فرها آنقدر که باید گسترده و اجباری نیست. بنابراین آنچه که من واقعاً دوست دارم انجام دهم این است که آموزش برای آرایشگران را تغییر دهم جایی که موهای فر و موی آفرو یک قسمت اصلی از برنامه است. و این بدان معنی است که هر کسی که از مدرسه مدل سازی بیرون می آید می داند چگونه انواع موها را کوتاه کند. واقعاً کاملاً ساده است. شما باید بدانید که چگونه همه چیز را برش دهید. بنابراین واقعاً کاری که ما در نهایت می خواهیم انجام دهیم این است که وارد زیرساخت ها شویم و از تغییر تدریس در آکادمی ها پشتیبانی کرده و سپس به همه سالن ها نفوذ کنیم ، به طوری که همه آنها به عنوان مرتب کننده استاندارد موهای فرفری هستند.

وقتی در حال تولید محصولات Shedid & Parrish بودم ، فقط به این فکر نمی کردم که وقتی احساس کردم موهایم از دست رفته است. من همچنین به پدر و مادر خودم فکر می کردم. هنگامی که من بزرگ می شدم ، نژاد مختلط واقعاً اقلیت بود. و در حالی که اکنون بسیار رایج است ، والدین زیادی وجود دارند که هنوز دانش کافی ندارند. و البته ، آنها این کار را نمی کنند. اگر با نوع خاصی از مو رشد نکرده اید ، چگونه می توانید به کودک خود یاد دهید که چگونه از آن مراقبت کند؟ و بنابراین من می خواستم چیزی ایجاد کنم که برای هر جنس ، هر جنسیت ، هر قومیت – هر چیزی واقعاً – راحت و جذاب باشد. این محدوده برای همه است.

بررسی ما درباره هر شش محصول Shedid & Parrish را اینجا بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>