جسیکا پلامر در مورد سفر موهایش برای پانتن صحبت می کند

[ad_1]

سابق-تسهیل کننده بازیگر و من یک سلبریتی هستم . . من را از اینجا بیرون ببر همبازی ، جسیکا پلامر به شخصیت پر حباب خود معروف شده است ، واقعی نگه داشتن آن در شبکه های اجتماعی و البته موهای خارق العاده اش. اما مانند بسیاری از افراد ، به ویژه آنهایی که دارای بافتهای فرفری هستند ، سفر موهای عاشقانه او همیشه بدون افت و خیز نبوده است.

برای جشن همه چیز مو ، پلامر با Pantene برای Silky & Glowing همکاری کرد و برای تبلیغات “موهای من سکوت نخواهد شد” با این مارک همکاری کرد و به پایان دادن به تبعیض علیه موهای Afro در انگلستان کمک کرد. در ماه آوریل ، POPSUGAR با Plummer در مورد Zoom به گفتگو نشست و درباره همه چیز در مورد تجربه قفل کردنش ، عشق او به حمام ، سفر به موها و اینکه چگونه دانش و علاقه خود را به دخترش منتقل می کند گفتگو کرد.

POPSUGAR: خوب جسیکا حال شما چطور است؟ حال شما چطور بوده است؟ قفل شدن چطوره؟

جسیکا پلامر: من خوب بوده ام. قفل کردن در کل خوب بوده است. خوشبختانه همه افراد خانواده ام ایمن و سالم بوده اند. ما آن زمان را بدون وقفه سپری کرده ایم تا فقط با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم و کمی وقت بگذرانیم. گرچه اولین قفل ، دخترم در مهد کودک بود ، بنابراین هیچ آموزش خانه ای وجود نداشت. در حال حاضر ، در قفل دوم ، او در پذیرش است ، بنابراین ما مجبور شدیم در خانه آموزش دهیم. قفل اول و قفل دوم بسیار متفاوت بود ، اما من فکر می کنم همه احساس می کردند قفل دوم بسیار سخت تر از قفل اول است.

PS: کاملا. آیا قهرمانان محصول زیبایی و سلامتی قفل شده ای داشته اید؟

JP: من حمام را دوست دارم ، هر روز غسل می کنم. مردم فکر می کنند که این واقعا عجیب است. من به سختی دوش دارم. نمی دانم دلیل این امر تنبلی من است یا خیر ، اما عصر باید خودم را روان کنم تا برای خواب آماده شوم ، بنابراین حمام را برای کمک به باد کردن اجرا می کنم. برای پاسخ به س yourال شما ، داشتن این زمان خوب بوده است ، زیرا من آنقدر کار نکرده ام و وقت بیشتری برای آزمایش چیزها داشته ام. بنابراین محصولات جدید را امتحان کنید و از حضور در خانه نهایت استفاده را ببرید ، ماسک های مختلف را امتحان کنید و فقط آن را برای کل روز بگذارید. و من در حال آزمایش محدوده جدید Pantene Silky & Glowing بوده ام.

PS: محصول مورد علاقه شما از محدوده Pantene ، Silky & Glowing چیست؟

JP: فکر می کنم احتمالاً ماسک ابریشمی و درخشان Pantene Pro-V Miracle Silky & Glowing (5 پوند) یا عکس موی معکوس Pantene Pro-V Color Damage (4 پوند). سخت است ، من همه آنها را دوست دارم اما ، من فکر می کنم این ماسک مو است ، فقط به این دلیل که کمی بیشتر در آن است ، بنابراین خیلی بیشتر طول می کشد. تفاوتی که بعد از شستن موها متوجه شدم شگفت انگیز است ، به وضوح فرهای من کاملاً مشخص تر هستند – با توجه به قیمتی که برای آن می پردازید ، باورنکردنی است. موهای من خیلی نرم است ، خیلی باورنکردنی نرم است. این پروتئین ابریشم دارد و ماده کاملاً بالایی در لیست است ، بنابراین من فکر می کنم این پروتئین ابریشم است که آن را بسیار نرم می کند.

PS: آیا می توانید از طریق برنامه مراقبت از مو با ما صحبت کنید؟

JP: سعی می کنم موهایم را زیاد شامپو نزنم. موهای من به طور طبیعی کاملاً خشک است ، بنابراین فقط هفته ای یک بار یکشنبه آن را شامپو می کنم. در بین شستشوها ، من فقط از نرم کننده برای شستن ، مرطوب کردن و تغییر شکل آن استفاده می کنم. یکشنبه ، من هم از ماسک مو استفاده می کنم و آن را می گذارم. سعی می کنم صبح آن را انجام دهم و عصر بشورم ، بنابراین کل روز برای کار دارد. وقتی موهایم خیس است موهایم را حالت می دهم ، بنابراین تمام محصولاتم را – روغن موی مرطوب کننده شدید با روغن آرگان (8 پوند) از سری طلای Pantene که دوست داشتنی است – قرار می دهم و اجازه می دهم به طور طبیعی خشک شود. سعی می کنم اگر عجله ندارم از گرما زیاد استفاده نکنم و روز بعد دقیقاً به این شکل نیست [editor’s note: incredibly voluminous, bouncy, and healthy]، اما چیزی شبیه به آن

PS: روال موهای شما نسبت به جوانی چه تغییری کرده است؟

JP: من از بچگی تازه داشتم می فهمیدم و فکر می کنم از 12 سالگی شروع به انجام موهای خودم کردم ، درست زمانی که به دبیرستان رفتم. اصولاً کارهای روزمره من این بود که ، من هر روز صبح موهایم را در این سینک خیس می کردم – که واقعاً کاملاً درست گفتم ، زیرا نمی توانید موهای اینچنینی را بدون آب درون آن مسواک بزنید ، مگر اینکه بخواهید بزرگ باشد – مادر من تهویه مطبوع مارک سوپرمارکت را خریداری می کرد که واقعاً بسیار بزرگ و بوی توت فرنگی بود. من به یک بزرگ احتیاج داشتم ، زیرا بسیاری از آنها را پشت سر گذاشتم. من مقدار زیادی از آن را در آن قرار دادم و سپس به معنای واقعی کلمه همین بود ، روال من همین بود.

بنابراین ، من فقط آن را هک کردم و سپس قرار گذاشتم تا روز بعد مرتب شود. از آن روز ، من به خودم قول دادم كه فقط مراقبت بهتر از موهایم را انجام دهم.

PS: گزارش سلامت مو Pantene نشان داد که برخی از افراد از 11 سالگی شروع به رنگ آمیزی مو می کنند. آیا می توانید به ما بگویید که از چه زمانی رنگ موهای خود را شروع کرده اید؟ شما همچنین در سال 2015 موهای خود را تراشیدید ، نه؟

JP: کردم ، بله من احتمالاً شروع کردم به آزمایش رنگ آمیزی مو در سن مشابه. من فکر می کنم اولین بار با یک رنگ غیر دائمی فقط یک شستشو بود که قرمز بود. در سن حدود 14 سالگی ، من شروع به استفاده از سفید کننده بر روی موهای خود کردم ، و آن سبک و سبک تر و سبک تر شد. من همچنین موهایم را بافتنی کردم ، از نظر شیمیایی درمان هایی داشتم که در سنین مشابه کمتر فر می شود. موهایم را زیر رنگ آفتاب بعد از این بلوند رنگ کردم. به یاد دارم وقتی ریحانا موهای خود را قرمز رنگ کرد ، بنابراین واضح است که من باید موهایم را قرمز رنگ می کردم.

زمانی که من در جنگل نئون بودم ، تقریباً در حدود هفت سال پیش ، موهای من بسیار آسیب دیده بود ، من مجبور شدم از مصنوعات استفاده کنم تا واقعیت این را بپوشانم. پسوندهایم را بیرون آوردم و به آینه نگاه کردم و آسیب فقط در اینجا ، آنجا و همه جا بود. بیت های مستقیم ، باریک های موج دار ، بیت های بور ، بیت های زنجبیل وجود داشت ، همه جای آن بود. شش روز پیش یک روز از خواب بیدار شدم و فکر کردم “دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم ، باید شروع تازه ای به خودم بدهم.” بنابراین ، من فقط آن را هک کردم و سپس قرار گذاشتم تا روز بعد مرتب شود. از آن روز ، من به خودم قول دادم كه فقط مراقبت بهتر از موهایم را انجام دهم. اگرچه این فقط مو است و دوباره رشد می کند ، اما در اعتماد به نفس شما نقش بسزایی دارد.

PS: تبریک به شما در زمان من یک سلبریتی هستم . . من را از اینجا بیرون ببر. آیا اقلام زیبایی یا مراقبت از مو در آنجا دریافت کرده اید؟

JP: خوب ، AJ [Pritchard, Jessica’s campmate] آن را به عنوان لوکس خود داشت. او مقداری کرم حلقه دار دریافت کرد ، اما قبل از آن ، من فقط مقداری نرم کننده در موهای خود گذاشته بودم و اشکالی نداشت. اگرچه در یک نمایش مانند آن ، ظاهر شما آخرین چیزی است که به آن فکر می کنید. اما بله ، من بعضی از کرم های حلقه زن AJ را نیک کردم. نه زیاد با مراقبت از پوست یا مو ، بلکه آرایش باعث بداهه سازی افراد می شود – با استفاده از ذغال سنگ برای پر کردن ابروهایشان. من آرایشگر اردوگاه بودم ، بنابراین موهای همه را در جنگل انجام دادم.

PS: چقدر برای شما مهم است که به دخترتان عشق ورزیدن به خود و دوست داشتن و در آغوش گرفتن موهای خود را بیاموزید؟

JP: فوق العاده مهم است من در سن او بزرگ شدم و عاشق موهایم نبودم. اوقات بسیار متفاوت بود ، به خصوص آنچه در تلویزیون و اسباب بازی ها به زیبایی در حال بزرگ شدن به تصویر کشیده می شد. اگر شما نازک نبودید و موهای بلوندتان را به لبه دست ناندازید ، پس آن دختر باحال نبودید. من به یاد می آورم که حتی در سن هفت سالگی بودم و به دیسکوهای مدرسه می رفتم و از مادرم می خواستم موهایم را برای من صاف کند و همیشه می خواستم موهای من خیس باشد تا جایی که ممکن است صاف باشد. من عاشق موهایم شده ام اما اگر دخترم نوا مجبور نباشد آن سفر را دوست داشته باشد دوست دارم. موهای او واقعاً شبیه موهای من است ، کمی نازک تر است ، اما من هر روز به او می گویم که فرهایش زیبا هستند و سعی کنید مطمئن شوید که می تواند خودش را در چیزهایی که از تلویزیون تماشا می کند و در کتاب می خواند نشان دهد.

منبع تصویر: پانتن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>