جشنواره های موسیقی انگلیس در سال 2021 و تاریخ هنوز ادامه دارد

[ad_1]

جشنواره ها یک ماده اصلی در رژیم غذایی هر عاشق موسیقی هستند و بعد از قطع موسیقی زنده که سال گذشته به دلیل همه گیری ویروس کرونا داشتیم ، همه ما ناامید هستیم که دوباره در جمعیت عرق کرده و زمینه های نامرتب و دیدن مجریان مورد علاقه خود قرار بگیریم. در گوشت اکثر جشنواره های موسیقی زنده سال گذشته به طور قابل قبولی لغو شد ، اما با تزریق واکسن های بیشتر و تأیید تاریخ نقشه راه انگلستان ، تعدادی از برگزار کنندگان برنامه های خود را برای سال آینده به اشتراک می گذارند. برای جشنواره هایی مانند Isle of Wight ، این به معنای به تعویق انداختن جشن ها تا بعد از ماه ژوئن است ، در حالی که برای بازیکنان اصلی ، مانند Glastonbury ، هنوز اخبار رویداد امسال اعلام نشده است. Reading و Leeds ، Field Day و Parklife از جمله جشنواره های امسال هستند که با افتخار جایگاه خود را در تقویم رویدادهای 2021 تابستان امسال تأیید کرده و ترکیب های چشمگیر خود را به اشتراک می گذارند.

در هر صورت ، اخبار زیادی در مورد وضعیت موسیقی زنده شنیده می شود و تلاش برای پیگیری اینکه چه اتفاقاتی پیش می رود و چه چیزهایی غیرمجاز ، ممکن است طاقت فرسا باشد. برای کمک به شما در برنامه ریزی صحیح سال خود ، ما همه جشنواره های امسال انگلیس و برگزاری یا لغو یا به تعویق افتادن آنها را جمع آوری کرده ایم.

برای بررسی وضعیت جشنواره مورد علاقه خود به این قسمت پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>