جشن شناگران المپیک پس از دوچرخه سواری 200 متر زنان

[ad_1]

آسان است که در مسابقات سکوهای المپیک گرفتار شوید و فراموش کنید که این لحظات واقعاً برای ورزشکاران درگیر چه معنایی دارد. اتفاقی که بعد از فینال 200 متر کرال زنانه رخ داد ، یک یادآوری بسیار ضروری بود.

در این مسابقه سه نفر پیشتاز حضور داشتند: لیلی کینگ و آنی لازور از ایالات متحده و تاتانا شونمکر از آفریقای جنوبی. کینگ 100 متر جلوتر رفت تا شوئنماکر او را به زمین بیندازد و در 50 دقایق گذشته برای پیروزی پیشقدم فرماندهی شد. کینگ دوم شد و مسابقه سوم لازور را با 04/0 ثانیه از Evgeniia Chikunova ، مقام چهارم شکست داد. در حالی که برندگان مدال جشن می گرفتند ، Schoenmaker نگاهی به عقب انداخت و متوجه شد که او فقط طلا نگرفته است – او همچنین رکورد جهانی را نیز شکسته بود. آفریقای جنوبی با غلبه بر احساسات ، آنی لازور را از طریق خط زمین در آغوش گرفت. به زودی کینگ (هم تیمی Lazor’s NCAA از ایندیانا) و کایلن کوربت آفریقای جنوبی به آنها ملحق شدند که تقریباً پنجم شدند.

این یکی از آن لحظاتی بود که شما نمی توانید فکر نکنید ، “این واقعا منظور المپیک است.” چهار رقيب سرسخت گرد هم آمدند تا از يكديگر جشن بگيرند و مسابقه اي شگفت انگيز كه به تازگي شنا كرده بودند و يك تاريخ ساز. این نتایج حتی برای لازور که پدرش دو ماه قبل از بازی های المپیک فوت کرده بود ، احساسی تر بود. کینگ قول داد که به او کمک می کند تا به بازیها برسد ، و او این کار را کرد – و لازور فوراً مدال را بدست آورد. احساسات خوب در اطراف. برای دیدن عکسهای بیشتر از مسابقه و لحظات احساسی پس از آن ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>