جعبه بنفش خاکستری تابستانی 2021: پس انداز در محصولات زیبایی لوکس | دکتر باربارا استورم ، کجائر ویس ، و موثا

[ad_1]

بدون نگرانی بیشتر ، بیایید در این پیشنهادات مورد تایید متخصص غرق شویم:

دکتر باربارا استورم قطره های براق در زمینه سفید

دکتر باربارا استورم قطرات درخشش

سرم شماره 1 موتا روی زمینه سفید
MZ Skin Soothe & Smooth Collagen Activating Eye Complex در زمینه سفید

MZ Skin Soothe & Smooth Collagen activating Eye Complex

دکتر باربارا استورم قطره های براق (1 اونس) به همان اندازه که به نظر می رسند همه کاره هستند و تقریباً در هر مرحله از زیبایی شما قابل استفاده هستند ، چه بعد از مرطوب کننده ، چه با مواد مخلوط شده و چه با مواد آرایشی به عنوان برجسته. این فرمول مروارید با مواد کاملاً براق کننده و مغذی مانند ویتامین C ، عصاره گل رز و خرفه و روغن بادام شیرین برای درخششی که از بین نخواهد رفت – البته تا زمانی که آن را یک شب نخوانید – تقویت می شود.

جذابیت سردبیر ستاد جیان فوربس اسید هیالورونیک بسته بندی شده را ارائه می دهد موتا سرم شماره 1 (1 اونس) از پشتوانه کامل او است زیرا ، “این باعث افزایش رطوبت برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست می شود.” سرم شیری همچنین با برخی از مواد روشن کننده مورد علاقه ما ، از جمله نیاسینامید ، ریشه شیرین بیان ، تزریق می شود و tetrahexyldecyl aascorbate ، یک فرم بسیار پایدار از ویتامین C – که به این معنی است که شما به یک رنگ درخشان تر و صاف تر خواهید بود.

مزایای MZ Skin Slowhe & Smooth Collagen Activating Eye Complex (0.5 اونس) تقریباً به نام آن حساب شده است ، اما به هر حال ما آن را گسترش خواهیم داد. این کرم غنی اما جذب کننده سریع ، ناحیه ظریف (و خشک) چشم شما را با اسید هیالورونیک و سرامیدها خیس می کند تا ظاهر خطوط ریز را صاف کند ، در حالی که عصاره پوست آلبزیا (همچنین به عنوان درخت ابریشم ایرانی شناخته می شود) می تواند به کاهش تیرگی های چشم کمک کند و پف کردن

ZitSticka Goo Getter در پس زمینه سفید
RéVive Soleil Superiéur Broad Spectrum SPF 50 ضد آفتاب PA ++++ در پس زمینه سفید

کرم ضد آفتاب RéVive Soleil Superiéur Broad Spectrum SPF 50 PA ++++

U Beauty The Sculpt بازوی مرکب در پس زمینه سفید

U Beauty The Sculpt بازوی ترکیبی

با نامی مانند ZitSticka، شما دقیقاً می دانید که درگیر چه چیزهایی هستید. این وصله های محرمانه جوش Goo Getter (36 بسته) اندازه شکستگی مزاحم شما را کاهش داده و روند بهبودی کلی را تسریع می کند. یک تیم رویایی از نیاسینامید ، اسید سالیسیلیک ، روغن درخت چای و ویتامین C با ایجاد قرمزی ، آلودگی ها و آلودگی های ایجاد کننده آکنه را از بین می برد ، منافذ پوست را از بین می برد و رنگ آمیزی پس از آکنه را روشن می کند. یکی از این وصله های هیدروکلوئیدی جاذب مایعات را روی جوش در حال ظهور بچسبانید تا تخریب آن متوقف شود و از عوامل استرس زای خارجی ، از جمله عادت های چیدن خود محافظت کند.

احیای Soleil Superiéur Broad Spectrum SPF 50 Sunscreen PA ++ (1.7 اونس) یک فرمول شیمیایی است که محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش راحت را با یک پوشش شفاف و سبک فراهم می کند. همچنین همراه با گلیسیرین و پانتنول برای تسکین پوست و ترمیم مانع شما است. معمولاً یک بطری 115 دلار برای شما کار می کند ، بنابراین از این معامله استفاده کنید و قیمت خود را پایین بیاورید.

همراه با پروبیوتیک ها مانند عصاره تخمیر سویا برای تقویت سیستم دفاعی طبیعی پوست و رتینول برای تقویت تولید کلاژن ، تو زیباییترکیب بازوی Sculpt (4 اونس) ممکن است به کاهش پف کرده و مایعات لنفاوی راکد را شروع کند. حتماً هنگام استفاده از کرم ضد آفتاب در طول روز پیگیری کنید. (چیز خوبی که قبلاً در دست داشتید.)

Chantecaille Liumi مایع در پس زمینه سفید

Chantecaille Liquid Lumière

رژگونه Kjaer Weis Cream Blush در زمینه سفید

رژگونه کرم Kjaer Weis جمع و جور

پر کردن رژگونه Kjaer Weis Cream در زمینه سفید

Kjaer Weis Cream Blush Refill

برای جلوه ای از براقیت بر روی استخوان های گونه یا مخلوط با مرطوب کننده ، پرایمر یا پایه برای درخشش کامل ، شانتكیل Liquid Lumière (0.8 اونس) از رنگدانه های منعکس کننده نور برای افزودن درخشندگی و لطافت به هر ناحیه ای که لمس کند ، استفاده می کند. مواد مغذی مانند بامبو ، عصاره نخود و گلوکوزامین (ماده ای ضد التهابی که ممکن است باعث افزایش رنگدانه ای شود) نیز با هم همکاری می کنند تا پوست را صاف و صاف کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>