جعبه زیبایی Allure: 300 دلار ارزش محصولات شگفت انگیز زیبایی را با 23 دلار در جعبه لوکس نسخه محدود دریافت کنید

[ad_1]

اگر دوست دارید محصولات جدید زیبایی را امتحان کنید – اما دوست ندارید یک میلیارد دلار برای رژ لب خرج کنید – شاید بخواهید این مطلب را از نزدیک بخوانید. شما می توانید هنگام ورود به سیستم 12 محصول زیبایی لوکس – ارزش 300 دلار – درب منزل تحویل بگیرید جذابیت جعبه زیبایی در این ماه. مطمئناً ، این یک پلاگین بی شرمانه است – اما این یک قیمت دیوانه کننده برای 23 دلار است.

در حال حاضر ، ما یکی از هیجان انگیزترین هدیه های جدید اعضای جدید خود را ارائه داده ایم – و زمان نمی تواند بهتر باشد. برای ثبت نام کنید جذابیت جعبه زیبایی (با قیمت 23 دلار در ماه) در هر نقطه از ماه جولای ، و شما هدیه خواهید گرفت جعبه کامل دیگر با شش محصول زیبایی اضافی پر شده است تا ظاهری تازه برای بازگشت به جهان در این تابستان ایجاد کند. ما شما را از مژه های خود تا لب هایتان به عطر و بوی خود پوشانده ایم.

در داخل هدیه عضو جدید خود ، ریمل چشمگیر Lash Idôle ریمل ، مداد چشم براق 24/7 مشکی Urban Decay و یک لوله در اندازه کامل Lip Maestro با رنگدانه زیاد جورجیو آرمانی را پیدا خواهید کرد. بعلاوه ، درمان چشم خامه ای Kiehl با آووکادو – یک کرم چشم ابریشمی برای پنهان کردن شبهای بی خواب گذشته – و دو عطر خوشبو برای همه آغوشهایی که در کنار عزیزانتان خوشحال خواهید شد: Yves Saint Laurent Black Opium و شخص مورد علاقه خود ، Maison Margiela Replica Beach Walk ، یک گل نارگیل تابستانی و نارگیل که به اندازه روزهای آینده روشن است.

اما صبر کنید ، سه محصول بیشتر در هدیه عضو جدید وجود دارد جذابیت بهترین برندگان زیبایی: مداد چشم کشویی 24/7 Urban Decay ، تریاک سیاه Yves Saint Laurent و لب مائسترو جورجیو آرمانی.

بنابراین این معامله با هدیه عضو جدید است و در این مرحله ، ممکن است از خود بپرسید که در ماه ژوئیه چه خبر است جذابیت جعبه زیبایی؟ خوب ، دو جذابیت بهترین برندگان زیبایی برای شروع – دو نفره سرخ کننده که شامپو و نرم کننده نرم افزار NatureLab Tokyo Perfect Smooth است. به علاوه ، سه محصول کاملاً بزرگ: پالت برنز ، تابستانی Ciaté London Trend Edit در برنز. مداد ابرو جهانی Winky Lux Uni-Brow با استفاده آسان و مرطوب کننده لایه بردار Able Skincare Retexturing & Resurfacing Duo. و برای پوست های شبنم و درخشان: ماسک ژله ای Active Brightening Vitamin C و La Roche-Posay Hyalu B5 Pure Hyaluronic Acid Serum.

تابش تابستان است ، تحویل آستان شما.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


بیشتر از جذابیت جعبه زیبایی:


حالا ، ببینید داخل ژوئیه چیست جذابیت جعبه زیبایی:

Allure را می توانید در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر، یا در خبرنامه ما مشترک شوید تا در مورد همه چیز زیبایی آگاه باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>