جلد مایو تی استالیون تاریخ ساز MI مایو

[ad_1]

منبع تصویر: جیمز ماکاری / Sports Illustrated

Megan Thee Stallion به عنوان یکی از مدل های جلد امسال انتخاب شد Sports Illustrated شماره لباس شنا ، به همراه نائومی اوزاکا و لینا بلوم. نه تنها این اولین مگان است Sports Illustrated پوشش ، اما همچنین تاریخ ساز است. “وقتی با من تماس گرفتند که آنها می خواهند من را روی جلد بخوانند ، من مثل” Wha-؟ من؟ ” و به عنوان اولین خواننده زن رپ روی جلد شنا این موضوع را فوق العاده می کند ” مردم. “این احساس شگفت انگیز است!”

به افتخار انتشار جلد ، مگان این تصویر را با عنوان صمیمانه در اینستاگرام منتشر کرد. “واقعی است ورزش های تصویری SWIMSUIT EDITION COVER MODEL SH * T ، “او نوشت.” اولین رپر زن روی جلدsi_swimsuit می خواهم از همه زنان قدرتمند زندگی ام تشکر کنم که به من الهام بخشیدند تا بدنم را دوست داشته باشم و بهترین زندگی دخترانه گرم خود را داشته باشم. این برای من جهان است که روی این جلد باشم DREAM COME TRUE !! ”

هیجان مگان از پوشش خود ناشی از یکی دیگر از تاریخ سازهای لباس شنا است. “اولین خاطره من از و پوشش مایو Tyra بود [Banks]، “مگان با خروجی به اشتراک گذاشت.” یادم می آید که فکر کردم ، “وای ، این دختر شبیه من است!” در اینجا این زن خیره کننده سیاه پوست است که منحنی های خود را دارد و تأثیر زیادی گذاشت. این باعث شد که فکر کنم ، شاید بتوانم روی جلد آن باشم و یک روز شنا کنید. و حدس بزنید – من هستم! ”

پیش از شوت پوشش “جادویی” ، این بازیکن 26 ساله ماه ها را به تمرین پرداخت. “من بلافاصله وارد تیراندازی شدم. [Photographer] جیمز [Macari] وی گفت: “او معمولاً تا تنظیمات چهارم یا پنجم وارد آب نمی شود ، اما ما از ابتدا هر دو در اقیانوس بودیم.” روز عالی بود و من یک انفجار داشتم. “او همچنین “یکی از بهترین تجربه های زندگی من” را به دلیل Sports Illustratedارادت به تنوع. مگان گفت: “من فکر می کنم آنها وقتی در مورد تنوع و فراگیری صحبت می کنند ، پیشتاز هستند زیرا از تغییر نمی ترسند ، به آن متمایل می شوند.” “آنها دنیا را می بینند و می توانند آن را روی جلد و صفحات داخل آن منعکس کنند. به همین دلیل آنها بسیار موفق بوده اند.”

منبع تصویر: جیمز ماکاری / Sports Illustrated

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>