جلسه زنده ویکتوریا مونت “جگوار” | YouTube Video

[ad_1]

بیدار کردن فانکو دیسکو در دهه 70 از راه رسیده است و ویکتوریا مونت در یک کت سبز زمردی مسئولیت شارژ را بر عهده دارد به طوری که موسیقی درخشانی از موسیقی گذشته است. در 18 مارس ، مونت یک جلسه زنده از آلبوم 2020 خود را اجرا کرد جگوار. Monét اجرای خود را با الهام از آهنگ فانک همراه با برخی از حرکات رقص groovy به همان اندازه که ما را تجربه یک انفجار بزرگ به گذشته همراه است. از زمان پخش مستقیم این ویدئو ، طرفداران سبک R&B مونکت که به او منتقل می شود برای همکاری با HER یا Silk Sonic ، برونو مارس و اندرسون تجمع کرده اند. گروه جدید Paak که یکشنبه در Grammys اجرا کرد.

این جلسه زنده در کمتر از یک ماه پس از تولد مونت ، دختر کوچکش هازل مونت گینس ، که او با دوست پسر جان گینز داشت ، در 21 فوریه برگزار شد. از آنجا که او انرژی می گیرد ، ما ایده ای نداریم ، می داند که چگونه یک نمایش را اجرا کند مهم نیست. “شما واقعاً باید به ویکتوریا مونت توجه کنید !! او لحظه است” ریکی تامپسون در توییتی گفت. اجرای الهام گرفته از دهه 70 را برای خود در اینجا تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>