جملات Halsey درباره بارداری و ویتامین های قبل از تولد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 13 ژانویه: هالزی در 13 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در یک بازی بسکتبال بین لس آنجلس لیکرز و کلیولند کاوالیرز در استاپلز سنتر شرکت کرد.  (عکس از آلن برزوفسکی / گتی ایماژ)

هالزی فکر می کرد که تجربه بارداری او نسبت به واقعیت او در نه ماه گذشته بسیار متفاوت است. مانند بسیاری از افراد ، هالزی انتظارات خاصی در مورد وضعیت زندگی به عنوان یک فرد باردار داشت ، اما در مصاحبه با جذابیت، خواننده تقریباً بلافاصله اعتراف کرد ، “من قبل از تولد خود را نگرفتم” ، که لزوماً با دیدی که در ابتدا در سر داشت همخوانی ندارد. اما اسپویلر: هر دو نسخه بارداری کاملاً خوب هستند!

“وقتی این بارداری شروع شد ، من مثل این بودم که” شما می خواهید یوگا انجام دهید و دانه کتان بخورید. شما هر روز از روغنهای اساسی و خواب آور و هیپنوتیزم استفاده خواهید کرد ، “” 26 ساله – قدیمی گفت “من هیچ یک از این کارها را انجام نداده ام. صفر. هیچکدام. من در هر پنج روز اول بارداری هر روز کلوچه می خورم و نان تهیه کردم.”

هالزی برای اولین بار اعلام کرد که در ژانویه انتظار دارند ، با به اشتراک گذاشتن یک سری عکس های برجسته در Instagram. با این حال ، شاید سه ماهه اول بارداری او به اندازه جذاب بودن عکس شگفت انگیز جذاب نبود. پس از یک دوره سخت احساس بیماری ، هالزی مجبور شد برای سلامتی خود تصمیمی بگیرد ، چیزی که نگران بود به خاطرش قضاوت شود.

وی در مورد مصرف ویتامین های قبل از تولد گفت: “من دو ماه اول آنها را مصرف کردم ، و سپس استفراغ بسیار بد شد و من مجبور شدم بین مصرف قبل از تولد و پرت کردن یا حفظ مواد مغذی که آن روز موفق به خوردن آن شدم ، انتخاب کنم.” . “من داروهای زیادی مصرف می کردم – دیکلگیس و زوفران و همه این داروهای ضد تهوع ، ضد استفراغ. من نزد دکترم رفتم ، چشمهایم را گریه کردم و مثل این بود که” من شش هفته قبل از زایمان خود را مصرف نکرده ام آیا کودک من خوب است؟ ” من خیلی از خودم عصبانی بودم. شما یک کار f * cking دارید! یک کار! دوران بارداری خود را بردارید! بدن شما همه کارهای دیگر را انجام می دهد ، حتی شما نمی توانید این کار را انجام دهید.

و گرچه احساس می شود که این نوع فشار داخلی می تواند در دوران بارداری – به ویژه اولین بار در اطراف – امری عادی باشد ، اما پزشک هالزی به خواننده اطمینان داد که هم او و هم کودک سالم هستند.

هالزی منتظر اولین فرزندش با شریک Alev Aydin است ، که چند سال با او دوست بود قبل از اینکه بفهمد مسائل بین آنها جدی تر شده است. “وقتی ستاره ها همسو شدند ، رابطه ما عاشقانه شد و کاملاً مشهود بود که من و او هر دو مانند” اوه جانم! تو کسی هستی که قرار است با آن خانواده تشکیل دهم. “

و در حالی که ما با شروع این خانواده از هالسی و آلو هیجان زده ایم ، خواننده کنایه کرد که زندگی کودکشان را در قسمت خصوصی حفظ کند. هالسی در مورد رابطه خود با آلو گفت: “هیچ کس نمی دانست من با کسی قرار گذاشته ام.” “مثل اینکه مردم حق به روزرسانی را داشته باشند ، مانند:” من با کسی ملاقات کرده ام ، ما قرار ملاقات می گذاریم ، جدی می شود ، آنها نقل مکان کرده اند ، ما در حال برنامه ریزی یک کودک هستیم ، ما یک بچه داریم ، ما بچه داشت ، این جنسیت است … ” من ثبت نام کردم تا تمام زندگی ام را بگذرانم ؛ عزیزانم این کار را نکردند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>