جنسن آکلز برای این فیلم “The Boys” موهای طولانی تری در این تیزر دارد – به عکس مراجعه کنید

[ad_1]

ما می دانیم که آراستگی مردان دقیقاً در اینجا تخصص ما نیست جذابیت، اما وقتی مدل موی یک مرد مشهور کل اینترنت لعنتی را می شکند … خوب ، این فقط حق ماست که در گروه عطش شرکت کنیم. در 7 ژوئن ، بازیگر جنسن آکلز شخصیت مورد انتظار Solider Boy از فصل سوم آینده را نشان داد پسر ها – و هیچ کس خوب نیست. نه فقط به این دلیل که این اعلامیه انتخاب تقریباً یک سال است طرفداران کمیک را در لبه صندلی های خود دارد ، بلکه به این دلیل که مو و ریش آکلس کاملاً با ظاهر پاک و تمیز بازیگر کاملاً متفاوت است.

اگر به معنای واقعی کلمه درباره آکلس چیزی می دانید ، این دین وینچستر است. یکی از شخصیت های اصلی در مجموعه محبوب CW ماوراuralالطبیعه، شکارچی دیو دوستدار پای ، اسلحه کش ، از آکلز خواسته است که برای قسمت بهتری از دو دهه گذشته ، موهای کوتاه و ریش سبک خود را نگه دارد. بنابراین ، نیازی به گفتن نیست که برای هواداران تماشای موهایش و ریش او هنگام فیلمبرداری بسیار طولانی و تاریک بسیار عجیب و فوق العاده بوده است پسر ها.

و این عکسهای رسمی Soldier Boy سد عطش موهای بلند را کاملاً شکست. فقط کافی است به TikTok یا. بروید توییتر و سعی کنید که فقط به مغزهای دست و پا خورده مردم خنده نگیرید. نظرات وی در اینستاگرام یک معدن طلا است که همه به تنهایی انجام می شود. در اینجا دو مورد وجود دارد که واقعا به خانه ضربه زده اند: “خوب من را ترسناک و شاخی نشان دهید.” “پشت سرم را بشکن مثل یک آقاى برجسته.”

تعداد زیادی عکس و فیلم در حسابهای شبکه اجتماعی آکلز برای کسانی که به دنبال محتوای حتی طولانی تر جنسن هستند ، اتفاقاً وجود دارد. ممکن است ما برای شما در یک ویدیو مورد علاقه قرار بگیریم که او کاملا موهای دو سر خود را خرد می کند و موهایش حتی بلندتر است و ریش زیادی دارد. آره ، ما همینطور فکر کردیم

اگر از ما بخواهید ، ما همه طرفدار Ackles هستیم که این پسر کوهستانی سرباز را به دنبال آینده ای نامعلوم نگاه دارد ، به خصوص پس از دیدن او با همان نگاه 15 سال (من گریه نمی کنم). به هر حال – آمازون پرایم ، شما می خواهید آن فصل سه تاریخ اکران را به ما بدهید یا نه؟


اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که موهای کوتاه طی 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته اند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>