جنسیت / زندگی نتفلیکس براساس داستان واقعی ساخته شده است ، الهام گرفته از رمان

[ad_1]

SEX / LIFE (L to R) SARAH SHAHI در نقش BILLIE CONNELLY و ADAM DEMOS در نقش BRAD SIMON در قسمت 101 سریال SEX / LIFE Cr.  دادگاه NETFLIX © 2021
منبع تصویر: Netflix

شب در حوض پشت بام. کوکی های بخارپوش در صندلی تالار خال کوبی. کنوانسیون چشمگیر در یک کنسرت. بی شماری از برخوردهای جنسی بیلی کانلی (سارا شاهی) و برد سایمون (آدام دموس) در رابطه جنسی / زندگی از خیالات خیالی که نویسندگان نتفلیکس سعی در خستگی بینندگان تشنه دارند ، دور هستند – در واقع براساس تجربیات واقعی زندگی نویسنده BB Easton است که در خاطرات خود در سال 2016 با عنوان 44 فصل در مورد 4 مرد. خوب ، داغ لعنتی، این مطمئناً نحوه مشاهده سریال درام را تغییر می دهد!

ایستون ، روانشناس سابق مدرسه و مادر دو فرزند ، ژورنالی را برای یادآوری فیلمهای جنسی وحشی که قبل از ملاقات با همسرش ، کن لذت می برد ، درست مانند بیلی که احساس می کند از کوپر (مایک وگل) ناخواسته است ، انجام می دهد. در حالی که بیلی در نوشته های خود در NSFW فقط به برد توجه دارد ، ایستون با چهار مرد مخصوصاً از جمله یک هنرمند خال کوبی ، یک راک پانک از شرط مشروط و یک نوازنده بیس سنگین متال ، کارهای هیجان انگیز خود را انجام می دهد. نویسنده در گفتگو با اپرا دیلی در مورد دلیل انتخاب تصمیم خود برای شروع مجله گفت: “این بیشترین تجربه برای من بود.” “این به من کمک کرد تا پلی بین زندگی فعلی ام و دختری که قبلاً هستم تشکیل شود. من زندگی فعلی خود را می گذراندم اما در مورد تمام این تجربیات سرگرم کننده می نوشتم و به من کمک می کرد احساس کنم همان فرد هستم.”

دقیقاً مانند کوپر که این کار را کرد رابطه جنسی / زندگی، شوهر ایستون ، كن شرح وقایع دقیق او را کشف كرد و در نتیجه “با افزایش دانش جدید درباره خواسته هایش ،” بازی خود را بالا برد “. ایستون روزنامه خود را به یادداشتی به سبک دفتر خاطرات تبدیل کرد ، کتاب فوق الذکر با عنوان 44 فصل درباره 4 مرد، که الهام بخش است رابطه جنسی / زندگی سالها پس از انتشار خود او. او همچنین یک مجموعه spinoff از چهار کتاب با عنوان نوشت پوست، سرعت، کت و شلوار، و ستاره، هر کدام در شعله های گذشته خود عمیق تر شیرجه می روند. اگر در تابستان امسال به دنبال ساحلی هستید که عرق آن باز شود ، ایستون را بخرید 44 فصل درباره 4 مرد در زیر ، و سپس به Netflix بروید تا بیش از حد پر شود رابطه جنسی / زندگی اگر قبلاً به نحوی مقاومت کرده اید.

44 فصل در مورد 4 مرد کتاب شومیز (10 پوند)

منبع تصویر: amazon.com


جنسیت / زندگی نتفلیکس براساس داستان واقعی ساخته شده است ، الهام گرفته از رمان

44 فصل درباره 4 مرد شومیز کتاب

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>