جنیفر آنیستون و دیوید شویمر با دوستان خود درگیر شدند

[ad_1]

FRIENDS ، از چپ: دیوید شویمر ، جنیفر آنیستون ،
وقتی صحبت از تلویزیون نمادین می شود “آیا آنها؟ مگر نه؟” زوج ها ، راس گلر و راشل گرین از دوستان در رتبه بندی بسیار بالا هستند. شیمی بین جنیفر آنیستون و دیوید شویمر در آن فصول اولیه بسیار شدید بود ، و به لطف اخیر دوستان پیوستن ، ما اکنون می دانیم چرا. شویمر قبل از اینکه آنیستون سریع اضافه کند ، گفت: “در فصل اول ، من به شدت به جن حمله کردم.” اگرچه له آنها متقابل بود ، اما در زندگی واقعی هرگز به آن عمل نکردند. شویمر توضیح داد: “در برهه ای از زمان ، ما هر دو به سختی یکدیگر را خرد می كردیم ، اما این مانند این بود كه دو كشتی از آنجا رد شوند. یكی از ما همیشه با هم رابطه داشت و هرگز از این مرز عبور نكردیم.” مت لوبلانک به شوخی اضافه کرد: “Bullsh * t”.

آنیستون به یاد آورد که فکر می کرد “اگر اولین باری که من و تو در تلویزیون بوسیله یکدیگر بوسه می کنیم چنین آشفته ای باشد”. و این دقیقاً همان اتفاقی است که در نهایت رخ داد. از آنجا که آنها قادر به درک این احساسات در زندگی شخصی خود نبودند ، آنها از آنها برای اولین بوسه راس و راشل در خارج از Central Perk استفاده کردند. آنیستون گفت: “مطمئناً اولین باری که در آن کافی شاپ بوسه زدیم. ما فقط عشق و علاقه خود را نسبت به یکدیگر به راس و راشل هدایت کردیم.”

اگر این زوج فکر می کردند که این راز بزرگ را از بقیه اعضای گروه حفظ کرده اند ، مطمئناً تمرین تمرین آنها را خیانت کرده است. شویمر به جیمز کوردن مجری برنامه گفت: “من به یکی دو سال اول فکر کردم ، می دانید وقتی از تمرین فاصله می گرفتیم ، لحظاتی روی نیمکت می نوازیم.” “من فکر می کنم ،” چگونه همه نمی دانستند که ما یکدیگر را له می کنیم؟ “” متیو پری و کورتنی کاکس تقریباً بلافاصله همزمان با “ما می دانستیم” پاسخ دادند. حدس بزنید که این دیدار مجدد “همان جایی است که همه می فهمند”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>