جنیفر لوپز از خالکوبی عظیم بن افلک متنفر است

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=QSiyVQi5Fi4

بن افلک مدتهاست که از خالکوبی عظیم ققنوس دفاع می کند و در پشت خود جای گرفته است – در واقع ، او در هنگام حضور در این فیلم اصرار داشت. الن دجنرس نمایش دهید در سال 2019 که او عاشق آن است و خالکوبی برای او “معنی دار” است – اما ما می توانیم به شما بگوییم که مطمئناً طرفدار آن نیست: زیبایی جدید (قدیمی؟) جنیفر لوپز.

درصورت عدم پیگیری ، افلک و لوپز در سال 2002 با هم رابطه داشتند ، اما این دو به تازگی دو سال پس از جدایی اولیه خود در سال 2004 دوباره عاشقانه خود را دوباره برقرار کردند. رویدادها و حتی در چند هفته گذشته به جستجوی عکسها و فیلمهای قدیمی آنها پرداخته اید. یکی از جدیدترین ویدئوهایی که دوباره ظاهر شد این است که لوپز در مورد مصاحبه ای که در سال 2016 با Bravo’s انجام داد ، از خالکوبی افلک متنفر است. به صورت زنده تماشا کنید.

“افتضاح است!” او در جریان بازی Plead the Fifth به مجری اندی کوهن گفت. “من این را به او می گویم! مثلا ، چه کار می کنی؟ رنگ هایش زیاد است. خالکوبی هایش همیشه رنگ های زیادی داشت. آنها نباید خیلی رنگارنگ باشند ، می دانی منظورم چیست؟ آنها باید سردتر باشند.”

آه ، هیچ چیز شبیه کشیدن توسط دوست دختر سابق شما در تلویزیون ملی نیست. این احتمال وجود دارد که لوپز پس از شنیدن توضیحات افلک در مورد تاتو ، در هنگام خالکوبی موضع خود را در مورد خالکوبی تغییر دهد الن مصاحبه. آخرین قرار ملاقات آنها در جنوب فرانسه و ایتالیا به ما می گوید که به نحوی ، شاید او چنین کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>