جنیفر لوپز امروز در مورد بن افلک نقش اصلی را بازی می کند | ویدئو

[ad_1]

جنیفر لوپز وقتی صحبت از عاشقانه دوباره عاشقانه اش با بن افلک می شود ، در حال بازی کوی است. در طول حضور او در امروز در روز سه شنبه ، هدی کوتب از مولتی فینات 51 ساله پرسید که آیا خوشحالی اخیر او ارتباطی با بن دارد؟ جنیفر که طرفدار او است ، قبل از اینکه تمرکز خود را برای انتشار مجدد آهنگ خود “Love Makes the World Go Round” با لین-مانوئل میراندا ، متین پاسخ دهد ، “من همیشه وقتی تو را می بینم همیشه خوشحالم”. جنیفر با لبخند گفت: “این آهنگ پنج سال است که ما آن را کار نکرده ایم. و من معتقدم که این پیام دوست داشتن یکدیگر و دور هم جمع شدن و عشق ورزیدن هرگز از اهمیت فعلی مهمتر نیست.”

جنیفر و بن برای اولین بار در سال 2002 پس از ملاقات در صحنه فیلم خود با هم جمع شدند جیگلی، اما پس از دو سال زندگی مشترک – و نامزدی – آنها به دلیل توجه بیش از حد رسانه ها از هم جدا شدند. در ماه آوریل ، آنها سرانجام تصمیم گرفتند که عشق دیگری به عشق خود بدهند و به نظر می رسد از آن زمان به بعد قدرتمند هستند. در حقیقت ، به نظر می رسد که اوضاع کاملا جدی شده است ، زیرا اخیراً مشاهده شده است که با هم به خانه ها نگاه می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>